הפתעה בש''ס: הרב אושרי אביכזר יעמוד בראש הרשימה למועצה, כראדי יהיה יו''ר

מהלך מפתיע: עופר כראדי ישמש יו''ר ש''ס בבאר שבע, את מקומו יחליף בקדנציה הקרובה הרב אושרי אביכזר, המוכר והמוערך על ידי הציבור הספרדי בעיר
send whatsapp messsage send FB messsage
עופר כרדי והרב אושרי אביכזר (צילום: מערכת חדשות באר שבע והנגב)

רענון שורות במפלגת ש''ס בבאר שבע:  השר יעקב מרגי, שגדל בבאר שבע ושימש בה יו''ר המועצה הדתית,  גיבש את רשימת ש"ס לבחירות המוניציפליות בבאר שבע: בראש הרשימה יעמוד הרב אושרי אביכזר, מוכר, מוערך ואהוב על הציבור הספרדי בעיר ועל בני הנוער. במקום השני שובץ הרב אליעזר חסידיאן. במקום השלישי הרב מלאכי בוטבול, מחשובי אברכי בית מדרש 'קול יהודה'. עופר כרדי, ששימש כחבר מועצת העיר באר שבע, יכהן כיו''ר התנועה בעיר, אך הוצע לו תפקיד ציבורי בכיר: ‘’אמשיך לתרום למען העיר, אני חושב שהתגבשה רשימה של אנשים מצויינים'', אומר כרדי. 

עופר כרדי נחשב לדמות פוליטית בולטת בבאר שבע, מקובלת על קהלים רבים, פעיל מאוד בתחומי רווחה וקהילה, מסייע לכלל הציבור. הוא ימשיך בתרומתו בקהילה ובהובלת ש''ס בבאר שבע. הוא נתן את ברכתו למהלך ושיבח את כל מי שעסקו במלאכה.  עופר כראדי מוערך מאוד בעיריית באר שבע, הוא אחד מחברי המועצה הוותיקים והפעילים, קשוב לכלל הציבור, זוכה לשבחים על עשייתו מחבריו למועצה, מצמרת העירייה ומהציבור. 

כראדי נחשב לאיש ציבור שאינו רק פוליטיקאי: הוא אדם שמכיריו מעידים עליו שיש לו לב גדול כלפי צרכי הקהל, עושה ימים כלילות למען העיר.

יצויין כי אושרי אביכזר היה ממקימי גשר יחד עם שמעון טובול ויאיר שושן, האחרון הצטרף לאחרונה לרשימתו של רוביק דנילוביץ', ‘’דרך חדשה''.  כרדי כיהן כסגן ראש עיריית באר שבע, ברוטציה עם טובול.

הרב אביכזר: ‘’אני שמח ונרגש לעשות חפיפה עם עופר כרדי. אנחנו נפעל למען הציבור בעיר. נעשה דברים טובים למען הציבור ולמען העיר. יש לנו עיר נהדרת, שפויה, אין9 בה את המתחים שיש בערים אחרות. נפעל למען הציבור ולמען האחדות בעיר''.

בעת סיכום הדברים אמר השר מרגי: "אני שמח שהצלחנו לגבש רשימה צעירה, חזקה ומובילה שתצעיד את תנועת ש"ס בבאר שבע להישגים משמעותיים עבור תושבי העיר ושירותי הדת בשנים הבאות. התודה והברכה לידידי ורעי הרב עופר כראדי שהנהיג במשך שנים רבות את תנועת ש"ס בבאר שבע ופעל רבות ונצורות עבור תושבי העיר, תלמודי התורה, הישיבות והכוללים והצעיד את שירותי הדת לגבהים. הרב כראדי ימשיך להיות חלק משמעותי בתנועת ש"ס ויתרום מניסיונו רב השנים למשמר הנכנס".

הרב אושרי אביכזר אמר בפגישה: "אני מודה ליו"ר התנועה הרב אריה דרעי ולשר יעקב מרגי, על האימון שנתנו בי להוביל תנועת ש"ס בבאר שבע, התנועה הקדושה שהקים וייסד מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל. אני מקבל את התפקיד בחרדת קודש ובעז"ה אפעל יחד עם חבריי לסיעה למען תושבי העיר והצעדת שירותי הדת. ברצוני להודות לרב עופר כראדי שהנהיג את התנועה במשך שנים רבות ופעל רבות להרמת קרנה של תורה, אין לי ספק כי הרב עופר ימשיך ויתרום מניסיונו למען הצלחת התנועה".