יו''ר מועצת התלמידים לשעבר הצטרף לרשימתו של רוביק דנילוביץ'

זיו ברבי (בן 25) מצטרף לרשימה בראשות רוביק דנילוביץ': ''זיו מביא עימו נסיון רב והבנה עמוקה של צרכי צעירי וצעירות העיר''
send whatsapp messsage send FB messsage

אחרי שהחל את הפעילות הציבורית בגיל 15 כיו"ר מועצת התלמידים והנוער העירונית, מצטרף זיו ברבי בן ה-25 לרשימת דרך חדשה בראשות רוביק דנילוביץ'. זיו גדל והתחנך בבאר שבע. בתפקידו כיו"ר מועצת התלמידים קידם נושאים חברתיים דוגמת שילוב בעלי צרכים מיוחדים בתנועות הנוער, התנדב כמדריך באקי"ם, הוביל יוזמות לקידום זכויות תלמידים ונוער, הוביל יוזמות להנגשת תרבות, קידום נוער בסיכון, עולים וחיזוק הקשר הבין דורי בדגש על שימור זיכרון השואה.

זיו שירת ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין, ולאחר שחרורו למד לתואר ראשון בהיסטוריה ומזרח תיכון באוניברסיטת בן-גוריון, במקביל שימש כדובר אגודת הסטודנטים.
זיו מוביל פרויקט של משרד החוץ במסגרתו עמד בראש משלחת הצעירים של ישראל לנשיא גרמניה, במסגרת הסכמי אברהם, ועתיד להוביל משלחת דומה לטיוואן.

זיו ברבי: "אני מודה לראש העיר על האמון, הליווי וההדרכה בכל עשייתי הציבורית. אני שמח להצטרף לנבחרת של רוביק ולהביא עימי את הקול והרוח של צעירי וצעירות העיר לשולחן מקבלי ההחלטות. יש לנו אתגרים חשובים לטיפול בנושא הצעירים, שימורם וטיפוחם בעיר." 

רוביק דנילוביץ': "אני שמח על הצטרפותו של זיו לרשימה ולנבחרת שלנו. מרגש לראות כיצד זיו הצליח מגיל צעיר להשתלב בפעילות העירונית. זיו מביא עימו נסיון רב והבנה עמוקה של צרכי צעירי וצעירות העיר."