תינוק נשכח ברכב, מצבו קשה

חובש מד''א: ''כשהגענו למקום ראינו את הרכב ובבניין סמוך היה התינוק כבן שנתיים וארבעה חודשים כשהוא מחוסר הכרה עם דופק ונושם, עם מכת חום קשה מאוד''
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום וידאו וסטילס: דוברות מד''א

תינוק נשכח ברכב בנתיבות, פונה לסורוקה במצב קשה: סמוך לשעה 13:00  התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב נגב על פעוט ששהה זמן ממושך ברכב סגור ברחוב חזון אי"ש בנתיבות. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקוט טיפול רפואי לפעוט כבן שנתיים, מחוסר הכרה. 

סגן מנהל מרחב נגב במד"א פראמדיק ברק ויטנברג וחובש רפואת חירום במד"א מעוז ויברמן סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הרכב ובבניין סמוך היה התינוק כבן שנתיים וארבעה חודשים כשהוא מחוסר הכרה עם דופק ונושם, עם מכת חום קשה מאוד. מיד התחלנו לקרר את חום גופו ומתן סיוע נשימתי ולאחר שהצלחנו להוריד את חום גופו העלינו לניידת טיפול נמרץ שקוררה ופינינו אותו לבית החולים תוך שאנחנו נלחמים על חייו כשמצבו קשה והוא מחוסר הכרה. סיפרו לנו שהוא היה ברכב מספר שעות ונמצא על ידי בני המשפחה."

מסורוקה נמסר: דוברות סורוקה: ‘’לחדר ההלם במלר"ד ילדים בסורוקה פונה מנתיבות פעוט בן שנתיים. הפעוט הובהל למיון כשהוא סובל מסימנים של מכת חום, מורדם ומונשם. מצבו  מוגדר קשה''.