שלוחת כללית רפואה משלימה עוברת למרפאת דימונה ב'

שלוחת כללית רפואה משלימה בדימונה עוברת דירה, למשכן חדש ומשופר
send whatsapp messsage send FB messsage
שלוחת כללית רפואה משלימה עוברת למרפאת דימונה ב' צילום: לינוי מלול

שלוחת כללית רפואה משלימה בדימונה עוברת דירה: החל מחודש ספטמבר 2023 השלוחה תעבור אל משכנה החדש במרפאת שירותי בריאות כללית דימונה ב', שברחוב ליאון ברנהיים 1.  הטיפולים אשר יינתנו בשלוחה יהיו טיפולי דיקור ובהמשך מתוכננים טיפולים נוספים. את השלוחה תמשיך לנהל מיטל אוחיון, מנהלת מרפאת משלימה נתיבות.

דיקור סיני הוא טיפול עתיק אך פופולרי מאוד גם בימינו שיכול לסייע בטיפול במגוון כאבים כרוניים ואקוטיים – בגב, בצוואר, במפרקים וכאבים נוספים. המטפלים בדיקור מציעים טיפול מותאם אישי בראייה הוליסטית כדרך נוספת לטפל במגוון מצבים בריאותיים – מבעיות שינה, דרך בעיות עיכול, התמודדות עם חרדות וסטרס ועד לבעיות פוריות ועוד. כל הטיפולים בכללית רפואה משלימה מתחילים בפגישה עם רופא MD שמתאים את תוכנית הטיפולים באופן אישי לכל מטופל ומטופלת, ההתאמה שלו מתבססת על הניסיון הקליני הרב יחד עם המחקרים בתחום שהצטברו עם השנים.

כל הטיפולים בכללית רפואה משלימה מתבצעים בפיקוח רפואי. לכן ראשית נקבע למטופל ייעוץ רפואי
בו רופא בכיר של כללית רפואה משלימה יבצע תשאול מעמיק, יעיין בתיק רפואי של המטופל וימליץ על טיפול המתאים ביותר בתחום.

ד"ר מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו, בכללית רפואה משלימה, שמחים להעמיק את שיתוף הפעולה עם מרפאות כללית ולפתוח שלוחות נוספות ברחבי הארץ, שייתנו מענה לביקוש ההולך וגובר לטיפולי הרפואה המשלימה. השלוחה החדשה בדימונה תאפשר לקהל המטופלים לקבל סיוע במגוון רחב של בעיות רפואיות כמה שיותר קרוב לבית".  


טלפון לתיאום תורים: 077-7727592