תביעת ענק נגד רמי לוי: בן 4 מת בגלל רשלנות של הרשת?

הורים טוענים כי בנם בן ה-4 מת בשל, לכאורה, רשלנות של הרשת, אחרי שנחנק למוות מענב שאכל בסניף בבאר שבע. כתב ההגנה: ''אין קשר סיבתי בין הנזקים הנטענים לבין התאונה''
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום רקע: גוגל מפות. רמי לוי: David Azagury / U.S. Embassy Jerusalem

תביעה בסך 8 מיליון שקלים נגד רשת "רמי לוי שיווק השקמה": זוג הורים טוענים כי ילדם בן ה-4 מת בשל, לכאורה, רשלנות של הרשת, אחרי שנחנק למוות מענב שאכל בסניף בבאר שבע.

המקרה הטראגי אירע לפני כשמונה חודשים, ב-18 במאי: ילד בן 4 נחנק מאכילת ענב בסניף של רשת "רמי לוי שיווק השקמה" בבאר שבע. הילד הובהל לסורוקה במצב אנוש אך למרבה הצער נפטר.

ההורים החליטו לתבוע את רשת רמי לוי.  האם טענה בבית המשפט כי הילד לקח מהענבים על מדפי הסופר ובעקבות כך נחנק. לטענת האם, הענבים היו חשופים, פזורים ללא אריזה או עטיפה.  ההורים טענו כי לא הוחזק בסניף ציוד החייאה, וכי האמבולנס לא הוזעק בזמן. ההוריםטענו עוד כי האסון הכבד הביא אותם למצב של שברון לב, מצב נפשי קשה ופוסט טראומה. בכתב התביעה ההורים טוענים כי רשת רמי לוי אחראית למות ילדם.

בכתב ההגנה מצד רמי לוי נטען: "נזקים הנטענים הם מוגזמים ומופרזים, אין קשר סיבתי בין הנזקים הנטענים לבין התאונה, שאירעה עקב אשמתם הבלעדית והמכריעה של המנוח והוריו, וכי רשלנותם של המנוח והתובעים או מי מהם הינה הסיבה הבלעדית והמכרעת לקרות האירוע, המוכחש כשלעצמו".

קראו עוד באותו נושא:
ילד במצב קשה אחרי שנחנק מענב במרכז קניות בבאר שבע