נחשפה לזוועות החמאס בבארי: ביקור שליחת האו''ם

שליחת האו''ם הגיעה לראשונה לבארי וסיירה במקום יחד עם קמב''צ זק''א לכיש ונציגי הקיבוץ
send whatsapp messsage send FB messsage
נחשפה לזוועות החמאס בבארי: ביקור שליחת האו''ם צילום: דוברות זק''א

פרמילה פאטן, שליחת האו"ם לנושאי אלימות באזורי סכסוך הגיעה לביקור וסיור יוצא דופן בזירות הטבח בדרום שם היא סיירה ברחבי בארי במשך כשעתיים יחד עם קצין המבצעים של ארגון זק"א במרחב לכיש, יוסי לנדאו אשר סקר בפניה את עבודת הקודש של מאות המתנדבים מאז הטבח הנורא בשמחת תורה.

קמב"צ לכיש, יוסי לנדאו הציג בפני שליחת האו"ם את הזוועות הקשים שביצעו חמאס בתושבי המקום ואף לקח אותה באופן אישי למקומות שם הוא ראה במו עיניו את הזוועות החמורים שביצעו המחבלים באנשים, נשים וטף ללא הבחנה וללא רחמים.

במשך שעה ארוכה סקר יוסי לנדאו בפניה ובפני הצוותים שהצטרפו למשלחת את עבודת הקודש של אנשי זק"א ואת המראות הקשים שהם היו עדים להם.

מראות ההרס בבארי (צילום: קובי גדעון / לע''מ)שליחת האו"ם, פרמילה פאטן חיזקה את ידי זק"א ואמרה במקום כי בתור גוף שמוכר באו"ם היא רואה צורך מיוחד לסייע למאות המתנדבים בשיקום מצבם הנפשי הן ע"י טיפולים נפשיים והן ע"י הכוונה וייעוץ. "אכנס לעובי הקורה בכדי להביא פתרון למתנדבים אשר חירפו את נפשם וראו את הזוועות החמורים ביותר", אמרה.

בסיום הסיור בבארי העניק יוסי לנדאו לשליחה דיסקית של ארגון זק"א שם חרוט בעברית ובאנגלית: "לעולם לא עוד". השליחה ענדה את הדיסקית וביקשה להעניק את הדיסקית גם לשאר חברי המשלחת כאות הזדהות.