הובא למנוחות סמ''ר נועם יוסף אבו הי''ד, שנפל בקרב בעזה

בדרכו האחרונה: מאות ליוו את נועם יוסף אבו הי''ד בדרכו האחרונה בדימונה, בלוויה כואבת וקשה שבה נפרדו מגיבור, שבני משפחתו כואבים במיוחד את לכתו
send whatsapp messsage send FB messsage
צילומים: חדשות הדרום 24 - דן בונבידה

הובא למנוחות בבית העלמין בדימונה סמ''ר נועם יוסף אבו הי"ד, אשר נפל בלחימה מול ארגוני הטרור בעזה. ספיר אחותו של נועם:  ‘’נועם אחי הקטן היפה והטהור, הבטחת שתשמור על עצמך ,כבר לא תעשה איתנו שבתות וחגים, אבא ואמא מרוסקים''. נועם היה לוחם בגדוד 931, בחטיבת הנח״ל והוא נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
 


ליאן עובדיה, בת הזוג של נועם: ‘’לב שלי מת, הבטחת לי שלא תעזוב אותי, אתה הכי טהור והכי יפה. רציתי כלכך להתחתן איתך, שמור עלי מלמעלה אני אוהבת אותך לנצח''
  

‘’שהיית חוזר מהבסיס היית קם בשבת לבית כנסת עם אבא ,לפני שבועיים התקשרת אלי ואמרת לי שאתה נכנס לעזה, התייעצת איתי מה לקנות לליאן החברה שלך מתנה'', ספדה לו.  ‘’חלמתי עלייך יום לפני שאתה בא הביתה ומפתיע עכשיו תבוא רק בחלומות,תמיד תהיה איתנו ותלווה אותנו''.

הודיה, אחותו של נועם, אמרה בהספד: ‘’היית המלאך שלי והצדיק שלי, אני אוהבת אותך ואזכור אותך . הבטחת לנו שתחזור ושיהיה בסדר, פעם אחרונה שראיתי אותך הרגשתי שאתה מפחד,אני רוצה לחבק אותך ולא לעזוב''.

שניר מלכה, גיסו: ‘’אני לא מאמין שאני צריך לעמוד כאן על מדים,ולהיפרד ממך. אני זוכר את הרגעים השמחים שלנו,איך היינו שרים את כל מזמורי השבת עם אבא שלך, 8 שנים מופלאות וטובות''.

ליאן עובדיה, בת הזוג של נועם: ‘’לב שלי מת , הבטחת לי שלא תעזוב אותי, אתה הכי טהור והכי יפה. רציתי כלכך להתחתן איתך, שמור עלי מלמעלה אני אוהבת אותך לנצח".

יהי זכרו ברוך!