אח בסורוקה הכחיש את טבח הילדים: ''שקר, אלה כלבים שחוטים''

שוב סערה בבית החולים הדרומי: על פי עדויות עובדים, האח חזר והכחיש כי אירע טבח נוראי בנגב. סורוקה: ''האח קיבל התראה חמורה לפני פיטורים''
send whatsapp messsage send FB messsage
אח בסורוקה הכחיש את טבח הילדים: ''שקר, אלה כלבים שחוטים'' בית החולים סורוקה קולט את צפועי הקרבות (צילום: דוברות סורוקה)

אח בבית החולים סורוקה הכחיש, לדברי עובדים, את הטבח הנורא ב-7 באוקטובר. לטענת העובדים, הוא טען שכלל לא נשחטו ילדים ותינוקות וטען שישראל מפיצה צילומים של כלבים שחוטים וטוענת שאלה תינוקות שנרצחו על ידי מחבלי חמאס-דאע''ש. המקרה מגיע כשבועיים אחרי שאחות בבית החולים התריעה מפני עובדים תומכי טרור והצאה לחל''ת.

בבית החולים אמרו בתגובה כי ‘’האח זומן להליך משמעתי במהלכו גינה את מעשי הטבח והטרור. בסוף ההליך קיבל התראה חמורה''. זו אינה הפעם הראשונה  שבית החולים הבאר שבעים עומד במרכזה של סערה. לפני כשבועיים אחות אחות במיון ילדים בסורוקה הזהירה מפני תומכי טרור - והושעתה מעבודתה. בבית החולים השיבו אז כי ‘’לא נקבל ביטויים הפוגעים בציבור שלם של עובדי המרכז הרפואי והשמצות לא מבוססות  כנגדם''. בית החולים אף מככב בקמפיין טלוויזיוני  של ר''י (ההסתדרות הרפואית) בו משתתפים בכירי צוותו מכל הדתות והעדות. 

בבתי החולים סורוקה עובדים בני כל הדתות, מכל רחבי הנגב והארץ - במיוחד בימים אלה, כאשר בית החולים עומד בחזית הדרומית. סורוקה קלט ביום הראשון ללחימה כ-700 פצועים, בהם פצועים קשה ואנוש והציל חייהם של רבים שנפגעו במתקפת הטרור''.

 קראו עוד באותו נושא:
הזוי: אחות במיון ילדים בסורוקה הזהירה מפני תומכי טרור - והושעתה מעבודתה