אלופים: תלמידים, הורים ומורים יהודים ובדואים עוזרים לחקלאי ומפוני הנגב (תיעוד)

מערכת החינוך בנגב טרם חזרה לפעילות מלאה, אך תלמידים מבאר שבע והיישוב אל סייד נרתמים לעזור לחקלאים ולמפוני עוטף ישראל
send whatsapp messsage send FB messsage
תלמידים מאל סייד עובדים בחלקאות, תלמידי עמל רמות עוזרים בקהילה (צילומים פרטיים)

תלמידים יהודים ובדואים לא יושבים בחיבוק ידיים ונרתמים לעזור מכל הלב למי שאיבדו את ביתם ופרנסתם במתקפת הטרור בנגב.  תלמידי ומורי בית הספר עמל רמות בבאר שבע מבית הספר נסעו למצפה רמון כדי לפנק ולשמח 400 תושבי קיבוץ ארז שפונו מהעוטף. עובדי המנהל ומורים הכינו ערכות פעילות לילדי הגנים בשכונה שכללו חוברת צביעה, צבעי עיפרון, מדבקות ועוד. 

הורים ותלמידים התכנסו כדי לתרום כריכים, שתייה וחטיפים למתנדבי מד"א. הורים, צוות ותלמידי בית הספר הכינו והעבירו משלוחים לכוחות הביטחון ולמתנדבי זק"א, בנוסף למשלוח לחיילים בצפון.

במטרה להשמיע את קול הילדים והוריהם של 30 הילדים שנחטפו, שילת וליאן אוחנה, תלמידות כיתה י7, ביחד עם אמא שלהן קטי אזולאי, גננת ואשת חינוך, הקימו את מייצג כיסאות הילדים. 
המייצג כולל מעגל של 30 כיסאות ילדים, משחקים, דגלי ישראל ושלט בו כתוב אמא גם אני רוצה לחזור בשביל לשמור על תחושת ה;ביחד גם בתוך קהילת בית הספר, התקיימה קבלת שבת דיגיטלית בה השתתפו מורים, הורים ונציגות רשת עמל ועיריית באר שבע, בהנחיית אהרון מלכה ואיציק בן שטרית.

ואילו תלמידי הרב תחומי עמל ביישוב הבדואי אל סייד ממשיכים לסייע בהתנדבות חקלאית ליישובים שנמצאים באתגר מתמשך של כח אדם בהתיישבות היהודית בנגב. כל זאת בהובלתו של איברהים אבו זורגי מנהל התיכון שיוצא  יחד עם התלמידים וצוות המורים מתחלת המלחמה לפעיליות התנדבויות למען תושבי הדרום.