נפתח המטה המרכזי של תנועת ׳ב״ש ביתנו בראשות ג׳ולי קייט׳ למועצת העיר ב״ש

נפתחו הקמפיין והמטה של ׳באר שבע ביתנו׳ למועצת העיר בראשות ג'ולי קייט, האישה היחידה בראש רשימה שמועמדת למועצת העיר בבחירות הקרובות
send whatsapp messsage send FB messsage
השקת המטה של באר שבע ביתנו (צילום: מישל אמזלג)

לפתיחת המטה הגיעו חברי סיעת ישראל ביתנו, יו״ר הסיעה ח״כ עודד פורר, ח״כ יוליה מלינובסקי, ויו״ר ועדת הכספים לשעבר חכ״ל אלכס קושניר. באירוע נכחו מעל 200 תושבים, ביניהם בעלי עסקים, פעילים חברתיים ומובילי דעה. ג'ולי קייט אמרה במהלך האירוע: ‘’תם עידן הממלכתיות, צריך לדפוק על השולחן ולדרוש להציב את הנגב ואת באר שבע בפרט בראש סדרי העדיפויות. נשים מנומסות לא עושות היסטוריה, אנחנו נעשה!''.

‘’יש לנו תוכניות סדורות בנושאים הכי בוערים עבור תושבי העיר - הביטחון האישי, רווחת הפרט, קידום בעלי העסקים, קידום מעמד האישה, עלייה וקליטה ועוד. הגעתי חדורת מטרה לעשות סדר ולשים את העיר הזו על המפה ולשפר את חיי התושבים. נקח אחריות וניאבק על פניה של העיר''.

 

ג'ולי קייט וח''כ עודד פורר (צילום סלולרי)

ח״כ עודד פורר אמר באירוע: ״ג'ולי היא תוספת הכח שבאר שבע צריכה. גם לפיתוח של העיר וגם כלוחמת עבור הליברליזם והחופש הנחוץ לנו במיוחד בימים אלו.  אני מכיר את ג'ולי תקופה ארוכה ואני אומר לכל תושבי באר שבע - רק היא האישה שתוכל לשפר ולקדם את העיר בשנים הבאות.״

ח״כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו) הוסיפה: ״הגיע הזמן של באר שבע לנציגה כמו ג'ולי, אישה חזקה שרואה קודם כל את התושבים, רווחתם וביטחונם ושתלחם על הצביון הליברלי של העיר''.

ח''כ אלכס קושניר: ״ג׳ולי היא פוליטיקאית מזן אחר. לוחמת, ביצועיסטית ומקצוענית. היא מביאה איתה רוח חדשה לבאר שבע ואני בטוח שיחד איתה באר שבע תעשה קפיצת מדרגה משמעותית.״ המטה של ׳ב״ש ביתנו׳ שוכן ברחוב נגבה 2 בבאר שבע.