אלימות מזעזעת: בני נוער בעטו בראשו של אדם, שביקש מהם לשמור על שקט

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי לנוער בבאר שבע כתב אישום נגד שלושה קטינים תושבי הדרום אשר תקפו אדם במוט עץ וגרמו לו לשברים בעצמות הגולגולת
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: דוברות מד''א

מכתב האישום שהגישה עו"ד חן עסיס לביא עולה כי לפני כעשרה ימים ישב הקורבן עם חבריו בפארק באזור מגוריו, באותה העת ישבו בסמוך אליהם מספר קטינות אליהן הצטרפו שניים מהנאשמים עם חבריהם. בשלב מסוים, ביקשו הנאשמים וחבריהם מהקורבן וחבריו לשמור על השקט, אך הם סירבו. ובין שני הצדדים התפתח ויכוח, שאחריו עזבו שתי הקבוצות את המקום.

לאחר שעזבו את המקום, פגשו שני הנאשמים את הנאשם השלישי וסיפרו לו כי הקורבן וחבריו איימו עליהם בבקבוק שבור, מה שאילץ אותם לעזוב את הפארק. בתגובה לכך הציע הנאשם השלישי כי הם ילכו להתעמת איתם. לאור האמור, חזרו הנאשמים וחבריהם לכיוון הפארק, כיוון שהקורבן וחבריו כבר עזבו את המקום החלו הנאשמים וחבריהם לחפש אותם בסמוך לאזור ואכן איתרו אותם לא רחוק משם.

הנאשמים וחבריהם החלו ללכת אחרי הקורבן וחבריו, וכאשר הקורבן חצה את הכביש, הנאשם השלישי רץ לכיוונו ובאמצעות מקל שאסף בדרך מאחד מאתרי הבנייה, הכה אותו בראשו מאחור וברח מהמקום. במקביל איימו שני הנאשמים הנוספים על חבריו באמצעות סכין וגז פלפל שהיו ברשותם ולאחר אף ריססו את הקורבן בגז הפלפל, בעודו שכוב מדמם על הקרקע.

כתוצאה ממעשיהם נגרמו לקורבן שברים מרובים בגולגולת ודימומים מוחיים, הוא נאלץ לעבור שני ניתוחי חירום ובעת הגשת כתב האישום הוא עדיין שוכב מורדם ומונשם בבית החולים. לנאשמים יוחסה עבירה של חבלה בכוונה מחמירה ולאחד מהם גם עבירת החזקת סכין ובמקביל הוגשה כנגדם בקשת מעצר עד תום ההליכים.