מרגש: הרכב החשמלי נתקע בדרך לחתונה, נהג אוטובוס עם לב זהב הציל את המצב

אלמוג ויניר בן שטרית לא שיערו שיום החתונה יהפוך לסיפור נוגע ללב: הרכב בו היו אמורים להגיע לבאר שבע התקלקל, הישראלים שפגשו בדרך עזרו להם להגיע בזמן
send whatsapp messsage send FB messsage
מרגש: הרכב החשמלי נתקע בדרך לחתונה, נהג אוטובוס עם לב זהב הציל את המצב אלמוג ויניר בן שטרית - עם הנהג אבי. יום בלתי נשכח (צילום פרטי)

יהיה מה לספר לנכדים: אלמוג ויניר בן שטרית, שנישאו אתמול במזל טוב, לא שיערו שיעבור עליהם יום מלא תהפוכות- עם סוף טוב. אלמוג נסעה להתארגן לפני התחונה באשדוד. החתן השמח, יניר, הגיע לאסוף אותה, אחרי הצילומים  ברכב  החשמלי שלו, בדרך לאירוע המשמח באולמי אגמים בבאר שבע. ‘’הרכב שבק חיים ביציאה מאשדוד. נכנסנו לתחנת דלק בו הייתה עמדת הטענה לרכב חשמלי ואחרי מאמצים הצלחנו להטעין ל-50 אחוזים. חשבנו שזה יספיק להגיע לבאר שבע, אבל לא'', מספרת אלמוג.

 

מנסים להטעין את הרכב - ושומרים על מצב רוח טוב (צילום פרטי)‘’אנשים עזרו לנו, באמת שכולם היו נחמדים. ראו חתן וכלה וכולם נרתמו. הציעו להזמין לנו מונית. היינו ממש על השעה של האירוע. ליד קריית גת הרכב נתקע שוב. כמעט והתייאשנו הפעם באמת שקלנו להזמין מונית, כי אחרת היינו מאחרים לאירוע. גם פה, בתחנת הדלק, כולם היו נחמדים, ניסו לעזור לנו עם ההטענה. ראו חתן וכלה, נרתמו לעזור''.

 

סוף טוב, הכל טוב:  בני הזוג בדרך לחתונה (צילום פרטי)‘’כאן אירע לנו משהו בלתי צפוי ומחמם לב: אבי, נהג הסעות חרדי מבאר שבע, ראה אותנו והציע לקחת אותנו לאולם אגמים. איש מקסים, שעשה לנו ספיישל. הגענו, האורחים כבר היו באולם ואת היום הזה לא נשכח. אמרתי לבעלי: יהיה לנו מה לספר לנכדים''.