טרגדיה בבאר שבע: נער נדרס למוות בשכונת נחל עשן

בן 16 נפגע באורח אנוש כאשר חצה בצומת הרחובות אצ''ל - החשמונאים. מותו נקבע בבית החולים סורוקה.שדרות אצ''ל הוא אחד הכבישים המסוכנים בבאר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
צומת אצ''ל-החשמונאים (צילום: גוגל מפות)

טרגדיה בבאר שבע: נער בן 16 נפגע באורח אנוש בתאונת דרכים, מותו נקבע בבית החולים סורוקה.  צוותי רפואת חירום של איחוד הצלה ביצעו פעולות החייאה מתקדמות בנער, הולך רגל  כבן 16  שנפגע מרכב פרטי בשדרות אצל פינת החשמונאים בבאר שבע.
 


‘’היה ‘בום’, שמענו רכב בולם, ראינו את הנער מוטל על הארץ ולא זז. זה נורא. זה רחוב מסוכן. יש שם מלא תאונות''
 חן נהון חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום הנער שכב על הכביש הוא היה ללא דופק ונשימה וסבל מחבת ראש קשה, ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות ולאחר מכן הוא פונה תוך כדי החייאה לבית החולים סורוקה בבאר שבע".

ממד''א נמסר: בשעה 21:41 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב, על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב אצ''ל פינת חשמונאים בבאר שבע. צוות מד"א פינה נער כבן 16 במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה ובבית החולים נקבע מותו.

עדי ראיה לאירוע סיפרו לחדשות באר שבע והנגב, כי שמעו חבטה חזקה וראו את נער מוטל על הארץ: ‘’היה ‘בום’, שמענו רכב בולם, ראינו את הנער מוטל על הארץ ולא זז. זה נורא. זה רחוב מסוכן. יש שם מלא תאונות''. נווה, שהיה בזירת האירוע, אומר שהתושבים התריעו פעמים רבות מפני הסכנה: ‘’לו היה שם באמפר או מעבר חציה מסודר, שהיה גורם לנהגים לעצור או לפחות להאט את הנסיעה, אולי האירוע היה נמנע. יש פה מלא תאונות''.