הבאר שבעי שהעלה מסוק לחזק את יענקי מ''האח הגדול''

איש העסקים הבאר שבעי אדם שטרית שכר מסוק וטס איתו מעל לבית ''האח הגדול'', לחזק את רוחו של יענקי, הדייר החרדי: ''יענקי מוקיר השבת - העם אוהב אותך'', כתב
send whatsapp messsage send FB messsage
אדם שטרית (צילום רשתות חברתיות / שימוש הוגן על פי סעיף 27א')

תמיכה מכיוון מפתיע בדייר בית ''האח גדול'' יענקי גולדהבר, בן 20 מבני ברק. גולהרב הוא חרדי, דובר יידיש, בין למשפחה בת 12 אחים וחבר חסידות לֶעלוֹב. איש העסקים הבאר שבעי אדם שטרית העלה השבוע מסוק שחג מעל לבית האח הגדול אי שם במרכז הארץ. על המסוק תלה שלט עליו נכתב ''יענקי מוקיר השבת, העם אוהב אותך''.

הצעד הזה של שטרית, איש עסקים וכר בבאר שבע, אינו מגיע על רקע, אלא על המתיחות שנוצרה בעניין שמירת השבת בעיר, אחרי שרשת ביג העלתה קמפיין ''פתוח בשבת'', שגרר תגובת נגד, של מבצע פרסום מעל גבי התחבורה הציבורית - ''סגור בשבת''. 

הקמפיין הבאר שבעי ''סגור בשבת'' (צילום: תוכן גולשים מתוך באר שבע ביחד / שימוש הוגן על פי סעיף 27א')

עד כה, עניין בתי העסק הפתוחים בשבת וחנויות המוכרות מזון לא כשר ובית קפה שאין להם תעודת כשרות, נוהל בבאר שבע בסוג של סטטוס קוו, כאשר עיקר העסקים שפעלו בשבת עשו זאת במתחמים מחוץ לשכונות. 

אדם יבל''א, הוא אחיו של אייל שטרית ז''ל, שהלך לעולמו בטרם עת לפני כחודש וחצי. אייל היה דמות מוכרת ואהובה מאוד בבאר שבע. 

​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW