ניתאי בן ה-10 חולם להיות שוטר - וזו ההפתעה שהכינו לו (תיעוד)

ניידת המשאלות של משטרת ישראל ערכה אתמול פעילות מיוחדת לניתאי בן 10 מירוחם, שכל חלומו להצטרף לכחולי המדים, בהובלת מפקדת נקודת משטרת ירוחם, רס''ב ליטל אמיתי.
send whatsapp messsage send FB messsage
ניתאי מקבל את אחת ההפתעות (צילום: משטרת ישראל)

ניידת המשאלות של משטרת ישראל הגשימה את חלומו של הילד ניתאי, בן ה-10,  שחולם להיות שוטר. היום המרגש החל באיסוף הילד מביתו, הלבשתו במדים מותאמים למידותיו והמשיך בליווי משפחתו בנסיעה בניידת המשאלות המיוחדת היישר לתחנת דימונה של מרחב הנגב.

בתחנה, נפגש ניתאי עם סמת"ח תחנת דימונה, רפ"ק טל זרחין, שהעניק לו תעודת מינוי ודרגות קצונה והוענקו לו תשורות מגוונות על ידי פיקוד ושוטרי התחנה.

וידאו: ניתאי בן ה-10 בניידת המשאלות (צילום: משטרת ישראל)

בהמשך היום המרגש, נחשף ניתאי לעבודת הסייר שכללה תצוגת יכולות ואמצעי עבודת המשטרה  כולל הדרכה מיוחדת ליאור חבלן המשטרה של מרחב הנגב, שהדגים בפניו את יכולות הרובוט המשטרתי המסייע לחבלן לנטרל חפצים חשודים.

בסיום היום משפחתו של ניתאי הודו לשוטרי התחנה וחטיבת הקהילות ואמרו כי זהו יום מרגש במיוחד עבורם והגשמת חלום עבור ניתאי.​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW