''שמענו פיצוץ אדיר'': רחבה נטושה הפכה למפגש עבריינים (תיעוד)

מתחם הבניינים בבאר שבע נבנה לאט והרחבה הנטושה הפכה למגרש מרוצים של תושבים מהפזורה. וזה קורה לא רק בשכונה ב'
send whatsapp messsage send FB messsage
החבורה ברחבה (צילום סלולרי)

תושבי סביבת רחוב יהודה לוי, בסמוך למתחם הנטוש של וסרמיל, מתולננים הרבה זמן על מטרד: צעירים מהפזורה מגיעים למקום במכוניות, עורכים מרוצים, לפעמים מביאים שקי שינה והרעש נמשך על הלילה. לעיתים מגיע למקום סיור, מעיר להם ועוזב. ''ככה אי אפשר להמשיך. אם לא עומדים לבנות משהו במקום במן הקרוב, פשוט צריך לחסום את המקום בבטונדות. אנחנו זכאים לשקט'', מספרת דיירת במקום. 

וידאו: הפרעה לסדר הציבורי (צילום סלולרי)


''אין לנו מושג מה הם עושים שם ולמה דווקא שם, עשרות פעמים התקשרנו למשטרה ולמוקד העירוני, באים, מתשאלים והולכים.
ובכן, הערב הגזימו לגמרי, ממש הרגע נשמע מהמקום פיצוץ עז שהעיר לי את הילדים ☹️ ולא רק זאת, מסתבר שהיום אחד הבחורים התארגן להעביר פה את הלילה והוציא עכשיו שק שינה'', סיפרה דיירת.

''זה מפריע לי. זה קורה מול הבית שלי, ממש ממול כך שאני נאלצת להגיף תריסים כדי שלא ישקיפו לי לתוך הבית וחס וחלילה לשבת במרפסת בכיף'', סיפרה.


''אין לנו מושג מה הם עושים שם ולמה דווקא שם, עשרות פעמים התקשרנו למשטרה ולמוקד העירוני, באים, מתשאלים והולכים. ובכן, הערב הגזימו לגמרי, ממש הרגע נשמע מהמקום פיצוץ עז שהעיר לי את הילדים ולא רק זאת, מסתבר שהיום אחד הבחורים התארגן להעביר פה את הלילה והוציא עכשיו שק שינה''התופעה המטרידה הזו מתרחשת לא רק בשכונה ב': נהיגה פרועה בעיקר בשעות הלילה מתרחשת בשאר שכונות העיר, דוגמת ציר טוביהו, שאחרי חצות הופך לחביב על נהגים משתוללים. לא בכדי, הוא נחשב לאחד הרחובות המסוכנים בבאר שבע, בו אירעו לא מעט תאונות.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C