תלמידים מבאר שבע פיתחו סיגריה שגומלת מעישון

כיתת היזמות של מקיף אמית באר שבע, ביחד עם קצינים בכירים מ-8200, פיתחה סיגריה שתסייע למעשנים להיגמל
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: רשת אמית

כיתת היזמות והאקוסיסטם של תלמידי מקיף אמית בבאר שבע מפתחת מוצר חדש - סיגריה גומלת מעישון. בארוע 'האקתון' של תלמידי רשת אמית מכל הארץ, שנערך השבוע בתל אביב, הציגו התלמידים והתלמידות את הרעיון של 'סיגרית הגמילה' סיגריה אלקטרונית שתופעל באמצעות אפליקציה שתספור את הדקות שבהם המשתמש עישן בשבוע או שבועיים האחרונים לאט לאט תפחית את מינון הניקוטין כשהוא מעשן. 

הרעיון הוא כי אם הוא לא ירגיש בהבדל, הכמות תיפחת עד שבסוף לא יהיו בכלל אחוזי ניקוטין בסיגריה והוא יגמל.בהאקתון שהוא יום יזמות אינטנסיבי בשיתוף תלמידים, מורים, מנחים, קצינים בכירים מ-8200, רופאים אנשי הייטק ועוד – עמלו התלמידים על פיתוח סיגריית הגמילה. 

איתי דרורי, תלמיד כיתה ט'1 נחשון שיתף: "במהלך היום נפגשנו עם אנשי 8200 שעזרו לנו לפתח את הנושא החשוב של גמילה מסיגריות וליישם אותו עד הסוף בצורה טובה. בסוף היום הגיע הרגע הגדול, הצגת העבודה אני וחברי לקבוצה עלינו על הבמה והצגנו את עבודתנו. היום היה קשה, מעייף, אך חוויה חד פעמית שלעולם לא אשכח ואני ממש שמח שיכולתי להגיע".
​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C