מזעזע: גבר הטריד מינית צעירה בשכונה ט'

גבר, כבן 60, נעמד מול צעירה ברח' מגידו בשכונה ט' בבאר שבע ושלף מולה את איבר מינו. הצעירה התעשתה במהירות והספיקה לתעד אותו בטרם ברח
send whatsapp messsage send FB messsage
מזעזע: גבר הטריד מינית צעירה בשכונה ט' החשוד, כפי שתועד בגבו למצלמה (צילום סלולרי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

אירוע מזעזע בשכונה ט' בבאר שבע: צעירה הוטרדה מינית על ידי גבר, כבן 60, בלב שכונת מגורים וסמוך לבית ספר. ''מסתבר שהיא הזמינה משטרה אך המשטרה השכילה לא להגיע'', מספר מיכאל לב, יוזם קבוצת ''הולכים בבאר שבע ביטחה''. הצעירה המזועזעת פנתה אליו, מאחר והכירה אותו מפעילותו בקבוצה.

על פי העדות שקיבל, הצעירה וחברתה ישבו לשוחח שלשום, שלישי, במוצאי החג, על ספסל ברחוב מגידו, בשכונה ט', כאשר לפתע נעמד מולם החשוד ושלף את איבר מינו. 

''האישה העיפה אותו מעליה בגבורה וברחה. כל מה שרצתה, בסך הכל, זה לשבת ליד הבית שלה עם חברתה'', מספר לב.  לדבריו, ''האישה בחרדות מטורפות''. ''אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היא הייתה פחות חזקה בכדי להעיף אותו''. האישה הספקיה לתעד את הסוטה בגבו למצלמה. 

זה לא המקרה הראשון של סוטה המסתובב בשכונה ט'. לפני כשנתיים נהג להסתובב במקום סוטה, שגם היה מציץ לדירות. בשכונה ה' השכנה, בפארק יעלים, הורים דיווחו על סוטה אחר, שגם הוא לא נתפס. 

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: ''בניגוד מוחלט לנטען, שוטרים הגיעו למקום, פגשו בצעירה וערכו סריקות נרחבות אחר החשוד''.

קרא עוד באותו נושא:
היורש של ''רונן המאונן"? גבר הטריד ילדים בפארק שכונה ה'

תושבי שכונה ג': ''סוטה מין מטריד נשים ברחוב''

שוב זה קורה: סוטה מסתובב בשכונה ט'


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm