סיוט: פרצו לו לרכב - וגנבו לו דרכונים ומזומן

תושב באר שבע חשוד שפרץ לרכב בעיר, גנב ממנו מחשב, מזומנים ודרכונים. המשטרה עצרה אותו והשיבה את האבידה לבעלים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

סיוט: תושב באר שבע חשוד שפרץ לרכב, גנב מתוכו דרכונים, מזומן ומחשב אישי. פעולות חקירה מהירות של השוטרים  הובילו להשבת הרכוש יקר הערך.

ביום שלישי האחרון, פנה אל ניידת סיור של משטרת באר שבע אזרח, שדיווח כי נגנב מרכבו תיק אישי שהכיל דרכונים של משפחתו, אלפי שקלים במזומן ומטבע זר ומחשב נייד.

השוטרים מיד החלו לבצע פעולות חקירה באזור לרבות הפעלת מודיעין, ותוך זמן קצר הצליחו להתחקות אחר זהותו של חשוד (30) במעשה המתגורר בקרבת מקום.

בהגעת השוטרים לביתו, ערכו חיפוש שבמהלכו איתרו את המחשב הנייד וארנקו של המתלונן, ושוטרים נוספים שביצעו סריקה במסלול בריחתו של החשוד, איתרו את התיק ובו יתר הרכוש, הדרכונים והכסף. הרכוש הוחזר למתלונן, שהודה לשוטרים על פעילותם המהירה והנחושה. החשוד נעצר לחקירה בתחנת באר שבע, ומעצרו הוארך אמש, רביעי,  על ידי בית משפט השלום בבאר שבע, עד ה-2 באוקטובר.

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm