ליברמן: ''גם השבוע הוצאנו לשווק אלפי יחידות דיור באופקים''

''אנחנו רואים שיש ירידה בלקיחת משכנתאות ורכישת דירות. אם עלות קרקע באופקים הגיעה לכ-250 אלף שקלים  ליחידת דיור לפני מספר חודשים, המכרז האחרון נסגר ב-50 אלף שקל''
send whatsapp messsage send FB messsage
שר האוצר ליברמן. צילום: Jim Mattis / נחלת הכלל

‎‎בכנס  הנדל''ן שנערך ביום רביעי בתל אביב עבור מועדון בכירי ענף הבנייה והתשתיות, ציין שר האוצר אביגדור ליברמן את הישגי הממשלה הנוכחית על שיווק קרקעות עם יותר משישים אלף יחידות דיור, על הנפקה של יותר משמונים אלף היתרי בנייה והיקף התחלות בנייה החוצה את שבעים אלף יחידות דיור.

"לא זכורה לי התנהלות כזו עשרות שנים. גם השבוע הוצאנו לשיווק אלפי יחידות דיור באופקים. אנחנו רואים שיש ירידה בלקיחת משכנתאות ורכישת דירות. אם עלות קרקע באופקים הגיעה לכ-250 אלף שקלים  ליחידת דיור לפני מספר חודשים, המכרז האחרון נסגר ב-50 אלף שקל. לכן ברור שתהיה ירידה במחירי הדיור'', אמר ליברמן והוסיף "אני יודע להצביע על הנתונים אם נתמיד כך במשך ארבע שנים נגיע למצב אחר לגמרי''.

שר האוצר גם הודיע על תמיכתו בהקלה על הרגולציה באמצעות רישוי עצמי ,דבר שיאפשר שאדריכלים יוכלו להנפיק היתרי בניה בעיקר לתוכניות בנייה של עד תשע קומות.
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm