'אפרסם תמונות אינטימיות שלך': כתב אישום נגד תושבת העיר שסחטה גבר

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה ביום שישי לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד הנאשמת נטלי זיתון אשר סחטה אלפי שקלים מגבר - אחרי שהחליפה איתו תמונות אינטימיות
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Shutterbug75 / PIXABAY / CC0

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה ביום שישי לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד הנאשמת נטלי זיתון (38) מב"ש, אשר סחטה אלפי שקלים מהמתלונן, תוך איומים להפיץ תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני. כתב האישום מייחס לנאשמת ביצוע עבירה של סחיטה באיומים.   

חקירת הפרשה נוהלה ביחידה ללחימה בפשיעה תחנת באר שבע.

חלק מהתכתובת: ''אתה לא יודע עם מי נפלת'', ''תלך למשטרה נראה את מי יעצראו קודם'' (צילומי מסך ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד עמית גינת, במהלך התכתבות בווטסאפ, החליפו בינהם השניים תמונות אינטימיות והנאשמת שיתפה את המתלונן כי היא נמצאת בקשיים כלכליים וביקשה את עזרתו הכספית. בהמשך, דרשה הנאשמת להעביר לה סכום כסף, אך משהמתלונן סירב, איימה להפיץ את התמונות והסרטונים.

לאור איומי הנאשמת ומתוך חששו של המתלונן לפגיעה בשמו הטוב ובצנעת הפרט שלו ועל מנת למנוע מהנאשמת לפרסם תמונותיו האינטימיות, נענה המתלונן לדרישותיה של הנאשמת והעביר לה, באמצעות דואר ישראל, סכום בסך 3,001.30 ₪ כולל עמלה. בהמשך, שבה ודרשה הנאשמת מהמתלונן סכום נוסף בסך 2,000 ₪, זאת על מנת שתמחק את התמונות והסרטונים ובשל חששו, העביר המתלונן בסניף הדואר סכום נוסף בסך 1524.83 ₪.

הנאשמת המשיכה לשלוח למתלונן הודעות בה היא מאיימת להפיץ את התמונות, עד שהמתלונן אזר אומץ ופנה למשטרה. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמת עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה.על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com