חשד לרצח בשכונה ד': גופת צעירה נמצאה בדירה ברח' הכנסת

שוטרים הוזעקו הלילה לדירה ומצאו את הצעירה ללא רוח חיים. בן זוגה, תושב באר שבע בן 25, נעצר. גופת הצעירה נשלחה למכון לפרואה משפטית באבו-כביר
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

חשד לרצח בשכונה ד': בת 18 נמצאה ללא רוח חיים בדירה ברח' הכנסת, הסמוך למרכז אורן. על גופת הצעירה לא היו סימני אלימות, אך בן זוגה, תושב העיר בן 25, נעצר. גופת הצעירה נשלחה לבדיקה במכון לרפואה משפטית באבו כביר.

הצעירה נמצאה ללא רוח חיים הלילה, בין שישי לשבת.  במשטרה אומרים כי שוטרים הגיעו למקום ופגשו בבן זוגה, כבן 25 תושב באר שבע, אשר נלקח לחקירה. בסיומה הוחלט לעוצרו בחשד לרצח ולהביאו בצאת השבת יובאו בפני בתי משפט השלום בבאר שבע.

עם איתור גופת הצעירה, צוות מד"א הוזעק לזירה, מעט אחרי חצות. הצוות ניסה לבצע בה פעולות החייאה אך נאלץ לקבוע את מותה.  לדברי אחד השכנים, במקום נמצאו אריזות תרופות, אך דיירי הבניין לא הכירו את הצעירה או את בן זוגה, שככל הנראה מיעטו לתקשר עם שכניהם.

מפה: רחוב הכנסת בשכונה ד' (מקור: גוגל מפות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')
​​​​​​​


לדברי אחד השכנים, בלילה נשמע ויכוח בין בני הזוג. מאחר והצעירה סבלה מחששות, השכנים יעצו לה להשאיר דלת פתוחה, שאם יקרה משהו, ניתן יהיה להזעיק אותם. ''ראיתי בלילה בלשים עולים למעלה - ולא שיערתי שקרה אסון. היו ויכוחים, אבל לא ראיתי משהו חריג''.

המשטרה פתחה בחקירת המקרה. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com