החשד לרצח בשכונה ד': מעצר החשוד הוארך, סיבת המוות נחקרת

ההלם, הכאב וסימני השאלה: מעצרו של החשוד הוארך בשישה ימים, במכון לרפואה משפטית נערכת בדיקה שתשפוך אור על סיבת מותה של הצעירה בדירה ברחבת הכנסת
send whatsapp messsage send FB messsage
החשוד (צילום: אינסטגרם / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'), מבט כללי על רחוב הכנסת (גוגל מפות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

הלם מוחלט - וסימני שאלה רבים סביב החשד לרצח של הצעירה ברחבת הכנסת, בשכונה ד' בבאר שבע. אתמול, מוצאי שבת, הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בבאר שבע החשוד, בן 25, תושב באר שבע. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ואילו סנגורו ביקש לשחררו למעצר בית. בית המשפט האריך את מעצרו בשישה ימים, על מנת לאפשר את המשך החקירה.  

נציג המשטרה אמר בדיון כי לחשוד ''דפוס התנהגות אלים''.  לדברי נציג המשטרה, האיש נחשד בעבר באירועים אלימים כלפי הצעירה - וטרם הסתיים הטיפול בכמה מהם. משפחתה של הצעירה ניסתה למנוע את הקשר ביניהם, הצעירה התעקשה להמשיך בו. 

משפחתה אף התקשרה למשטרה באחד המקרים, על מנת שימנעו ממנה להיפגש עם החשוד.  נציג מהמשטרה שוחח עם המשפחה ועם הצעירה, שהשתכנעה בסופו של דבר להישאר בבית. זה לא היה המקרה בשבת האחרונה. הצעירה נסעה לבאר שבע, לביתו של החשוד, בו נמצאה כעבור כמה שעות ללא רוח חיים. לדברי שכנים, בין השניים היו עימותים ואחת השכנות אף סיפרה כי ויכוח בין השניים נערך בכניסה לבניין ונראה כאלים, עד כי דיירת אחרת הבהירה לחשוד, שהיה לו עבר פלילי, כי ''יהיה לו עסק איתה''.

סימני השאלה נסובים סביב סיבת מותה של הצעירה וזו תתברר בין היתר בבידקה הנערכת במכון לרפואה משפטית.

בבית המשפט נאסר לצלם את החשוד וסנגורו ציין כי החשוד היה נסער כשגילה לדבריו את גופת חברתו והתקשר למד''א. בדירה מצאו כדורי תרופות, שהצעירה נטלה על פי החשד. במכון לרפואה משפטית נבדקת סיבת מותה של הצעירה.

דייר בעבר ברחבת הכנסת, שהתגורר במקום מאז נולד, מספר כי הרחוב נחשב בזמנו לשקט ולאחד המבוססים בשכונה ד'. ''היו גרים פה אנשים טובים, מצליחים. אני עזבתי לפני 20 שנה בערך. חלק מהשכנים שהכרתי הלכו לעולמם, חלק מהצעירים עזבו, אבל הגיעו הרבה עולים וגם סטודנטים, בגלל הקרבה לאוניברסיטה. כצעיר, לא זוכר בעיות ברחוב הזה''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 
​​​​​​​