שבת בפארק הנחל: דוחות על עבירות מסכנות חיים

המשטרה, בליווי הפיקוח העירוני, פעלו גם השבת בפארק הנחל - כדי למנוע עבירות של נהיגה פרועה, בריונות והבערת אש במקום אסור
send whatsapp messsage send FB messsage
אחד הרכבים שהורדו מהכביש (צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

גם השבת פעלו המשטרה -  כוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות והפיקוח העירוני - בפארק הנחל בבאר שבע. בין היתר, ביקש הכוח המשולב למנוע עבירות של ביריונות, נהיגה מסכנת חיים והבערת אש במקום אסור. פארק הנחל בבאר שבע אמור להפוך לאטרקציה תיירותית לכל תושבי האיזור - ומכאן החשיבות למנוע ממנו להפוך למוקד של פעילות עבריינית.

בין דוחות הפיקוח שנמסרו: דוח על הבערת אש לא במקומות יעודיים לכך, 3 דוחות על רעש חזק מרכב. 3 דוחות של השלכת פסולת, דוח על חנייה במקום המיועד לרכב נכים וחנייה במעטפת כיבוי אש.

המשטרה בצעה  4 הורדות לרכבים על אי תקינות על ידי הבוחן תנועה בתוך הפארק. נרשמו 3 דו"חות בעברות מסכנות חיים.

במהלך הפעילות בעמק שרה  נצפה רכב חשוד  נוסע לכיוון הפארק. הרכב נעצר לבדיקה על ידי שוטרים רכובים על אופנועים מיחידת יואב בחווה של חג'ג'. במהלך הבדיקה התגלה שהרכב תחת איסור שימוש ולא התייצב כנדרש ב-24 באוגוסט. בנוסף, בעל הרכב לא סידר את הליקויים על כן בוצע לו  שימוע ע"י קצין משטרה בשטח רכבו נגרר ל 30 יום. הנהג קיבל זימון לבית המשפט.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com