טרגדיה בנירים: אביו של חלל צוק איתן, נמצא מת ליד קבר בנו

משה עציון ז"ל היה אביו של רבש"צ נירים זאביק עציון ז"ל שנהרג בצוק איתן. ארגון הרבש''צים: ''מותו של בנו זאביק היה עבורו קרע שלא ניתן לאיחוי והבוקר ייסוריו לא עמדו לו יותר''
send whatsapp messsage send FB messsage
משה עציון ז''ל על רקע צילום בנו. צילום: ארגון הרבש''צים הארצי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

טרגדיה בקיבוץ נירים: משה עציון, אביו של רבש''צ נירים זאביק עיון, שנהרג במבצע ''צוק איתן'', נמצא ללא רוח חיים על קבר בנו. 

משה עציון היה בן 88. הוא היה מהחברים הוותיקים בקיבוץ נירים. הבוקר, ראשון, הוא אותר ללא רוח חיים על קבר בנו, זאביק. היום הוא יום השנה השביעי  לנפילתו במבצע צוק איתן. זאביק ז"ל היה רבש"ץ הקיבוץ, אשר נהרג מרסיסי פצמ"ר ששוגר לעבר הקיבוץ ויחד איתו נהרג שחר מלמד. בתקרית נפצע קשה גדי ירקוני, ששימש אז רכז המשק של נירים וכיום ראש מועצת אשכול - ואיבד את שתי רגליו. 

''ארגון הרבש"צים מבכה את לכתו של משה עציון ז"ל אביו של רבש"צ נירים זאביק עציון ז"ל שנהרג בצוק איתן'', נמסר בהודעה מטעם הארגון.

​​​​​​​

''הבוקר נמצא משה על קברו של בנו שנפל בעת מילוי תפקידו כרבש"צ היישוב נירים. משה לא יכול היה לשאת יותר את כאבו ושם קץ לחייו על קברו של בנו אהובו''. 

ניר שורמן, יו"ר ארגון הרבש"צים מבית הסתדרות לאומית: "משה שהיה ניצול שואה שרד בגבורה את תופת הנאצים במלחמה הארורה. מותו של בנו זאביק היה עבורו קרע שלא ניתן לאיחוי והבוקר ייסוריו לא עמדו לו יותר. מורשתו שלו כחלק מתקומת העם והמדינה ומורשת בנו שעמד איתן למען ביטחון המולדת יישארו בליבנו לעד.

מאות רבש"צים מכל רחבי ישראל מרכינים היום ראש בפני המשפחה האבלה. נמשיך אנחנו להציל חיים, למרות הכאב הנורא והמחיר שמשלמים אנחנו ובני משפחותינו". 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com