ניסה להתחמק מהשוטרים, התהפך עם רכבו לתוך נחל ב''ש - ונמלט

תושב אטרש חצה רמזור באור אדום, ניסהל תהחמק משוטרים ואיבד את השליטה על רכבו, שהדרדר לתוך נחל ב''ש. הנהג ניסה לברוח, אך נעצר על ידי המשטרה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בפעילות שוטרי המפקדה המשימתית למאבק בבריונות והאלימות בגזרת באר שבע, הבחינו לוחמי יחידת האופנועים יס"מ נגב הבוקר, ראשון, בנהג רכב מעורר חשד.

השוטרים סימנו לנהג הרכב לעצור לבדיקה אך זה החל בנהיגה פרועה כשהוא חוצה מופע רמזור אדום בצומת חטיבת הנגב ומסכן את משתמשי הדרך.
 
כוחות נוספים ממפקדת הצירים בהם לוחמי יחידת האופנועים יואב אשר חתרו למגע מכיוונו השני של נתיב הבריחה אילצו את הנהג לרדת לאזור הגשר בכביש 40 במקביל לנחל באר שבע.

הנהג החשוד איבד שליטה על רכבו והתהפך בתעלה. אז יצא מן הרכב והחל במנוסה עד שנעצר בתם מרדף רגלי. החשוד, תושב אטרש כבן 35, נעצר בחשד לנהיגה בפסילה וסיכון חיי אדם בנתיב תעבורה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com