מפקדה משימתית של מג''ב הוקמה ברהט, כדי להבטיח את שלום תושביה

מפקד מחוז דרום, ניצב פרץ עמר, החליט על הקמת המפקדה, שמישמותיה המרכזיות איתור ותפיסה של אמצעי לחימה בלתי חוקיים בעיר, אכיפת החוק והסדר, מתן מענה מהיר לכל אירוע פלילי בגזרה והענקת ביטחון לתושבי רהט
send whatsapp messsage send FB messsage
קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

במסגרת המאבק הארצי של המשטרה בפשיעה בחברה הערבית החליט השבוע מפקד מחוז דרום, ניצב פרץ עמר, על הקמת מפקדה משימתית של מג"ב במחוז הדרומי בפיקוד מפקד מרחב מג"ב דרום, נצ"מ ג'יהד חסן הכוללת מאות לוחמי מג"ב, שוטרים, בלשים, חוקרים וגורמי אכיפה נוספים תוך הפעלת מערך מודיעיני וטכנולוגי רחב. 

צילום: דוברות המשטרה

המשימות המרכזיות של המפקדה הן איתור ותפיסה של אמצעי לחימה בלתי חוקיים בעיר, אכיפת החוק והסדר, מתן מענה מהיר לכל אירוע פלילי בגזרה והענקת ביטחון לתושבי רהט. 

הכוח הייעודי של מג"ב יפעל ברהט בכוחות גדולים במימוש צווי חיפוש לאיתור אמצעי לחימה, מחסומי משטרה ובדיקות שגרתיות, איתור של דרושי חקירה ועוד. כל זאת בכדי לתת ביטחון לתושבים הנורמטיבים שהם חלקו הגדול של אוכלוסיית רהט ולשמור על הסדר והחוק בעיר. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​