אונס הילדה בנגב: החקירה הושלמה, דיון בבית משפט השלום בב''ש

גובשה תשתית ראייתית נגד החשודים, תושב ביר הדאג' בן 21 ושני קטינים בני 16 ו-17 תושבי אזור נווה מדבר. הקטין בן ה-17, על פי החשד, ביצע מעשה סדום בילדה
send whatsapp messsage send FB messsage
כלי הפריצה ששימשו את החשודים (צילום: משטרת ישראל)

המשטרה סיימה את חקירת חשודים באינוס ילדה ביישוב מבודד בנגב ובסדרת מעשי התפרצויות באזור הדרום.  במהלך החודש האחרון פעל צוות חקירה מיוחד (צח"מ) שהוקם בתחנת דימונה יחד עם יחידת מג"ן כנגד חשודים בסדרת מעשי התפרצויות לבתי מגורים ובתי עסק באזור הדרום, כאשר על פי החשד, באחד המקרים, ב-30 בינואר, ביצעו מעשה אונס בילדה בבית אליו פרצו ונמלטו מהמקום.

כחלק מעבודת צוות החקירה המיוחד,  בפעילות מבצעית של יחידת מג"ן, ב-4 בפברואר נעצרו שלושה חשודים מיד לאחר התפרצות למתקן מו"פ אשלים.  ברשות שלושת החשודים, תושב ביר הדאג' בן 21 ועוד שני קטינים בני 16 ו-17 תושבי אזור נווה מדבר נתפסו גם כלי פריצה. 

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בחשד להתפרצויות ולמעשה סדום. 

עם התפתחות החקירה עלה בידי צוות החקירה המיוחד של תחנת דימונה, בשיתוף חוקרת ילדים ממרכז הגנה בבאר שבע אשר גבתה הודעת הקטינה, לקשור לכאורה את הקטין בן ה-17 לביצוע מעשה סדום וכנגד שלושתם בצוותא התגבשה תשתית ראייתית לכאורה לשמונה מעשי התפרצויות.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת תוך שהחקירה מלווה בידי לשכת תביעות נגב ופרקליטות דרום והיום צפויים החשודים לבוא בפני בית משפט השלום בבאר שבע לדיון בעניינם.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​