באר שבע תארח את פסטיבל סרטי הילדים

הפסטיבל יציין את סיומו של החופש הגדול וייערך במשכן אמנויות הבמה
send whatsapp messsage send FB messsage
משכן אמנויות הבמה בבאר שבע (צילום: דני בלר)

פסטיבל סרטי ילדים ייערך בימים 27-31 באוגוסט, בשעות: 11:00 , 17:00, במשכן אמנויות הבמה, באר שבע. משך חמישה ימי הפסטיבל יוקרנו מדי יום רפרטואר מובחר של סרטי ילדים איכותיים וחדשים מחר הכרטיס -  10 שקלים בלבד.

רגע לפני שהחופש הגדול מסתיים FRIENDS רשת מועדוני תרבות מבית ההסתדרות והמשכן לאמנויות הבמה, באר שבע ביוזמה מבורכת שתיתן מענה איכותי וחוויתי למשפחות בסביבה ממוזגת ונעימה ובמחיר זול וחסר תקדים.

במשך 5 ימים יציג פסטיבל סרטי הילדים סרטים חדשים ומדובבים לעברית, שחלקם הגיעו רק לאחרונה לאקרנים,  כדוגמת: "בית ספר לחיות מדברות", "סוד החיות הקסומות", "כלב מי שמנגן 3", "גיבורה בהפתעה", "עפים על הירח" ,"תעלול של משלוח" , "לב של אש" ועוד. רשת מועדוני FRIENDS מבית ההסתדרות נולדה מתוך חזון ציוני-חברתי של ארנון בר דוד, יו"ר ההסתדרות, להנגיש את התרבות לכל תושבי ישראל, בדגש על ערי הפריפריה.

יוסי וולף, מנכ"ל רשת מועדוני FRIENDS: "אני מזמין את כולם ליהנות מחגיגה של סרטים שתעניק לכם זמן איכות משפחתי במחיר מיוחד ושווה לכל כיס, בשבוע האחרון של החופש הגדול". יגאל רויטמן, מנהל המשכן לאומנויות הבמה, באר שבע: "אנו מזמינים את משפחות וילדי העיר להגיע וליהנות מפסטיבל עם מיטב סרטי הילדים, כאן ליד הבית!"