מדהים: רשת "סאלח דבאח ובניו" מוכרת ק''ג סטייק אנטריקוט ב-10 שקלים

רשת הקמעונאות סאלח דבאח ובניו משיקה הטבה ייחודית ללקוחותיה בסניף באר שבע - החל מיום רביעי הקרוב (12.1), סטייק אנטריקוט ב-9.90 ש"ח לק"ג 
send whatsapp messsage send FB messsage
סניף דבאח בבאר שבע: מבחר עצום של מוצרים ומבצעים (צילום: דני בלר)

בעקבות עליית המחירים בכל המשק הישראלי ובכלל בעולם, רשת הקמעונאות סאלח דבאח ובניו יוצאת במבצע חסר תקדים שלא נראה כמוהו בישראל מעולם - סטייק אנטריקוט מופשר ב-9.90 ₪ לק"ג בסניף באר שבע. 

ההטבה הייחודית ללקוחות הרשת תחל ביום רביעי (12.1) ותימשך עד יום שישי (14.1). במסגרת המבצע, ייהנו הלקוחות בסניף באר שבע מסטייק אנטריקוט מופשר ב-9.90 ש"ח לק"ג. הנחה של כ-90%.

סניף דבאח בבאר שבע (צילום: דני בלר)​​​​​​​

בעקבות עליית המחירים על ידי הספקים שכובלים את ידיהן של הרשתות, ברשת "סאלח דבאח ובניו" החליטו לבוא לקראת הלקוחות בתחומים בהם הרשת יכולה להיות גמישה, לכן הוחלט על המהלך - סטייק אנטריקוט מופשר בעשרה שקלים. הבשר של "סאלח דבאח ובניו" ידוע כאיכותי ביותר ונמכר בסניפי הרשת בלבד. 

לואי עומרי מנהל השיווק של רשת "סאלח דבאח ובניו": "יצאנו למהלך הזה כי חשוב לנו לבוא לקראת הלקוחות של הרשת ולאפשר להם לקנות בשר איכותי במחיר שלא היה בישראל. בעקבות עליית המחירים בכל המשק על ידי הספקים, החלטנו לאפשר לכל משפחה ליהנות מסטייקים איכותיים".