ח.י אנרגיה השלימה פרויקט התקנת פאנלים סולאריים על גג מועצת כסייפה

חברת ח.י אנרגיה מעמיקה את שיתוף הפעולה עם רשויות מקומיות: חברת ח.י אנרגיה מקבוצת ח.י נמצאת בימים אלו בשלביו האחרונים של פרויקט רחב היקף בהתקנת פאנלים סולאריים בגגות מוסדות ציבור במועצה המקומית כסייפה
send whatsapp messsage send FB messsage
תצלום אווירי של בניין מועצת כסייפה (צילום: ח.י. אנרגיה)

סך הפרויקט נאמד בכ-8 מיליון ש"ח וכולל התקנת פאנלים סולאריים על 16 גגות בניין השירותים החברתיים, מגרשי ספורט מקורים, ובתי הספר ביישוב בהיקף קיבולת ייצור חשמל של 1.9 מגה-וואט.  

לפני כחודש סיימה ח.י אנרגיה פרויקט רחב היקף בשווי של 10 מיליון שח בסביון שכלל התקנת פאנלים סולאריים במוסדות, החלפת תאורת הרחוב והפיכת סביון ליישוב מאופס האנרגיה הראשון בישראל. 

ראש המועצה המקומית כסייפה, עו"ד עבד אלעזיז נסאסרה: ''כראש המועצה המקומית של היישוב כסייפה, חרטתי על דגלי מדיניות לפיה אעשה כל שביכולתי, באמצעות האמצעים העומדים לרשותי לקדם את היישוב ואת התושבים החיים בו לרמת חיים גבוהה ולרווחתם. הצוות שלי במועצה פועל במגוון מישורים ובמאמצים הכבירים לקידום פרויקטים חשובים- שיובילו לקידום היישוב ותושביו. אחד מפרויקטי הדגל של המועצה הוא פרויקט האנרגיה הסולארית- שבמסגרתו מבוצעת התקנת פאנלים סולאריים על מוסדות הציבור ביישוב לטובת חסכון באנרגיה מעתה והלאה. אני שמח לברך כי הפרויקט נמצא בשלביו האחרונים והרשות המקומית תזכה להנות מפירותיו ממש בקרוב.זהו פרויקט אדיר, שכלל בתוכו אדמיניסטרציה לא פשוטה ואתגרים רבים, שאת כולם הצוות שלי צלח בהצלחה יתרה. כאן המקום גם להודות לכל העוסקים במלאכה על מסירות, מקצועיות לא מתפשרת והתמדה – תוך השגת היעד החשוב הזה".

אמיר שכטרמן, מנכ"ל ח.י אנרגיה מקבוצת ח.י: "הקמת המערכות הסולאריות על גגות מבני הציבור בישוב כסייפה מאחדת בין הקידמה והתפתחות ביישובי החברה הבדואית בנגב לבין הצורך של ישראל בייצור חשמל מאנרגיות מתחדשות בקנה מידה נרחב ובניצול רמת קרינת השמש הגבוהה באזור, שהיא מהגבוהות בעולם. ח.י אנרגיה גאה בפרויקט ושמחה מהתמיכה הרחבה לנושא בישוב. לשמחתנו נפגשנו בפרויקט זה עם אנשים מהמועצה (כסייפה) אשר שיתפו אתנו פעולה ברמות הגבוהות ביותר תוך הבנה מלאה של יתרונות יצור חשמל מאנרגיה מתחדשת".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​