בחסות הסכמי אברהם: מנאות חובב לאיחוד האמירויות

ICL תספק תמיסות צלולות לקידוחי נפט וגז ללקוחות באיחוד האמירויות. בתרכובות ברום מייצרים מספר סוגים של תמיסות צלולות, שמותאמים לסוגי קידוח שונים ולעומקם
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: ICL / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

מנאות חובב היישר לאיחוד האמירויות, זה המסלול שצפויות לעשות התמיסות הצלולות של חברת ICL בחסות ההסכמים הכלכליים החדשים שנרקמו תודות להסכמי אברהם. מדובר בתמיסות נוזליות שקופות שמייצבות את בארות הקידוח בעומקים של קילומטרים ובין השאר, מונעות את קריסת קירותיו במשך כל זמן הקידוח ושאיבת הנפט. התמיסות המופקות במפעל מוגדרות כתמיסות כבדות, ושוקלות פי 2 וחצי ממשקל של מים. בתרכובות ברום מייצרים מספר סוגים של תמיסות צלולות, שמותאמים לסוגי קידוח שונים ולעומקם.

הודות להסכמי אברהם יצרה חברת ICL קשרים עם חברות גז ונפט רבות מאיחוד האמירויות שפועלות בכל העולם. במסגרת העסקה התקדימית, תספק חברת ICL משלוח ראשון של תמיסות צלולות בסך של 6 מיליון דולר עד סוף השנה הנוכחית, ובכוונתה להרחיב פעילות זו במהלך שנת 2022.

ענת טל, נשיאת חטיבת המוצרים התעשייתיים ב- ICL : "אנו מברכים על ההזדמנות המאפשרת לנו לספק את מוצרינו במסגרת הסכם זה שהינו בעל משמעות היסטורית. מכירות מוצרי התמיסות הצלולות צמחו במהלך השנה ואנו מצפים להמשך הצמיחה ב 2022. עם חזרתן של פעילויות קידוחי הנפט והגז, אנו צופים הזדמנויות מסחריות נוספות עבור החברה באיחוד האמירויות."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​