תקציב אשכול נגב מזרחי לשנת 2022 אושר פה אחד

אישרה מליאת אשכול נגב מזרחי אישרה את תקציב הארגון לשנת 2022 בישיבה חגיגית שנערכה במלון "אירוס המדבר" בירוחם
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: אשכול נגב מזרחי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

שרת הפנים איילת שקד כיבדה את האירוע בנוכחותה והשתתפה בחלק שבו הוצגו הישגי האשכול בשנה החולפת ותכניותיו לשנת התקציב 2022.

התקציב השוטף של תאגיד הרשויות אשכול נגב מזרחי לשנת 2022 יעמוד על 140 מיליון ש"ח ובנוסף תקציב תב"רים שעלה ב-14 מיליון ש"ח שיופנו לפיתוח הנגב המזרחי למען כל תושביו.

האשכול הוא זרוע ביצועית שמוציאה אל הפועל פרויקטים שמעודדים צמיחה בנגב המזרחי כדי להפוך אותו לאזור ההזדמנויות של המדינה.

יו"ר האשכול וראש עיריית דימונה בני ביטון שסיכם את השנה החולפת, הגדיר אותה כ"שנה שבה ביססנו הסולידריות האזורית והשפענו על מגוון תחומי חיים וביניהם על החינוך, הבריאות, איכות הסביבה והתשתיות למען כל תושבי האשכול".

מנכ"ל האשכול אליעזר יעקב אמר כי "גם בשנת 2022, נמשיך לפעול לשינוי המציאות החברתית-כלכלית במרחב, לצמצום פערים הקיימים בינינו לבין מרכז הארץ וגם בתוך הנגב עצמו, כשהתכנית האסטרטגית עליה אנו שוקדים בחודשים האחרונים, משמשת לנו כמפת דרכים".

גזברית האשכול דגנית אביטל, שהובילה את הכנת ספר התקציב, הציגה אותו בפני חברי המליאה ואמרה כי הוא יאפשר לאגפי האשכול לממש את תכניותיהם ולהביא בשורה לכל 15 הרשויות החברות ולאזור כולו.

במהלך הישיבה הציגו כל מנהלי האגפים את הישגיהם במהלך שנת 2021 ואת התכניות והפרויקטים לקידום ופיתוח הנגב המזרחי בשנת התקציב החדשה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​