חברת הנדל''ן אביסרור תעניק חסות לקבוצת הכדורגל הפועל באר שבע

החברה מלווה את הקבוצה למעלה משני עשורים ותמשיך לתת חסות למועדון גם בעונה הקרובה
send whatsapp messsage send FB messsage
יורם וג'קי אביסרור, יחד עם אלונה ברקת (צילום: ליאור מוסקוביץ / הפועל באר שבע)

חברת הנדל''ן אביסרור משה ובניו, שמלווה את הקבוצה למעלה משני עשורים, תמשיך לתת חסות למועדון גם בעונת 2023/24. ההסכם נחתם היום במתחם הבית האדום בין הנהלת החברה: אלי אביסרור, ג'קי אביסרור ויורם אביסרור לבין הנהלת המועדון. במסגרת החסות, שם החברה יופיע על גב חולצות המשחק הרשמיות של הקבוצה, בחלקו התחתון.

חברת אביסרור משה ובניו הינה חברת בנייה מהמובילות והוותיקות בענף הנדל"ן הישראלי. החברה איכלסה אלפי יח"ד ברחבי הארץ וכיום היא בונה ומשווקת עשרות פרויקטים בבאר שבע, אשקלון, רחובות, באר יעקב, ראשון לציון, יבנה, בת ים, בני ברק, רמת השרון, תל אביב ועוד.

אלי אביסרור, מנכ"ל חברת אביסרור משה ובניו: "אנחנו תומכים ומלווים את הקבוצה כבר 2 עשורים ואנו גאים להיות חלק מהקבוצה מתחילת דרכה המקצועית. אנו רואים בעיר באר שבע כבית שלנו ולכן אנו תורמים רבות לעיר. החסות לקבוצת הכדורגל היא חלק מזה, היא נובעת מהרצון לתרום לקהילה ולקדם את הספורט בעיר כאוהדים וכתושבי באר שבע".

נשיאת המועדון, אלונה ברקת: "אני שמחה מאוד על חתימת ההסכם לעונת 2023/24 אשר ממשיך מסורת ארוכת שנים של תמיכה ושותפות מתוך אהבה אמתית למועדון ולעיר. אנו שמחים שאלי, יורם וג'קי מלווים אותנו לאורך תקופה ארוכה עם תמיכה, אמונה ורצון בהצלחת הקבוצה".