מאור מליקסון משיק ספר המשך: ''דרדלה לחיבורים 2''

בעקבות התגובות הנהדרות לספרו הראשון, מאור מליקסון משיק ספר שני, לא פחות שנון ומצחיק. מתי זה קורה ואיפה קונים
send whatsapp messsage send FB messsage
מאור מליקסון - וספרו השני (צילום: יח''צ)

מאור מליקסון יליד 1984, נשוי לטל ואב לשלושה, הוא פילוסוף, הוגה דעות, ובזמנו הפנוי בוכה במסיבות עיתונאים, אשר מדבר על עצמו בגוף שלישי. מאור הוריד שלוש קבוצות ליגה, זכה באליפויות בישראל ובפולין והיה סגן אלוף אירופה שנתיים ברצף בפיזור ילדים במסגרות. בעקבות הביקורות והתגובות החיוביות לספרו הראשון "דרדלה לחיבורים – הצד האחר של הכדורגל", החליטו מליקסון והרצון שלו לתשומת לב שלו להוציא לאור את ספרו השני "דרדלה לחיבורים 2 – שובו של המיסניק".

‘’בספר זה אשתף אתכם בתגובות לספר הראשון, המעבר ממשחק לאימון, ההבדלים מהכדורגל של היום לכדורגל של פעם, מדוע לא רציתי להיבחן במנצ'סטר סיטי, האם אלי דסה הכשיל אותי, מדוע עזבתי את בית"ר, ומה הדרך הטובה ביותר של הורה להרוס לילד שלו את הסיכוי להיות כדורגלן'', אומר מליקסון.

‘’בנוסף אחווה את דעתי המיותרת על פרשני כדורגל ושופטים, אסביר איזה תכונות נדרשות מכדורגלן מצליח, אשתף על הנכות והפוסט טראומה שמלווה אותי ביומיום, ואחשוף את הסוד שלי על איך שומרים על אור פנים נקי ומלא ברק''.

‘’כמובן שרב המכר הראשון שלי עוד מחכה למי שהעז לא לקנות אותו עדיין, ביחד עם מרצ׳נדייז שהכריחו אותי לקנות ועכשיו תופס לי את החדר אורחים…''.

מתחילה המכירה - ביום רביעי זה, ה- 30.8 . עלות: 88 ש"ח.

ניתן לרכוש  באתר אינטרנט של הספר - https://maormelikson.co.il