מאתלטיקו מדריד להפועל באר שבע: זה עוזר המאמן שמחליף את מאור מליקסון

דויד סמנייגו גארסיה מונה לעוזר המאמן. יש לו רקורד מרשים בליגה הספרדית והיכרות רבת שנים עם הקבוצה הבאר שבעית. ברדה: ''דוד איש מקצוע מצויין, עם סטנדרטים גבוהים וניסיון רב''
send whatsapp messsage send FB messsage
דויד סמנייגו גארסיה (צילום: הפועל באר שבע)

דויד סמנייגו גארסיה מונה לעוזר המאמן של הפועל באר שבע בכדורגל - זאת אחרי שעוזר המאמן מאור מליקסון הודיע במפתיע על פרישתו, מסיבות אישיות.

דויד החל את קריירת האימון שלו באתלטיקו מדריד, בה היה חלק מצוות מאמני הנוער במשך 6 שנים. בשנת 2019, במסגרת שיתוף הפעולה עם אתלטיקו מדריד, הגיע דויד לארץ ואימן את קבוצת הנוער.
כמו כן, אימן בשנים האחרונות בדפורטיבו טולדו וזמורה.

דויד סמנייגו גרסיה: "אני שמח מאד להיות פה ולחזור להפועל באר שבע. אני רוצה להודות למועדון על המאמצים להביא אותי לכאן וכל שנותר כעת זה לעבוד 100% בשביל הקבוצה ואני בטוח שזה יביא הצלחות בעונה הזו. המועדון והאוהדים ראויים לטוב ואני אתן את כל כולי כדי שזה יקרה. הפועל באר שבע הייתה בליבי במשך 4 שנים ועכשיו אני חוזר כדי לעזור לקבוצה ואני מאחל לכולנו עונה נפלאה עם הרבה רגעים שמחים".

מאמן הקבוצה, אליניב ברדה: "אני שמח מאד ומברך את דוד על הצטרפותו אלינו. דויד איש מקצוע מצוין, עם סטנדרטים גבוהים וניסיון רב, שאני בטוח שיתרמו לנו רבות".