למה כדאי לכם להזמין כרטיס אשראי חוץ בנקאי

send whatsapp messsage send FB messsage

בשנים האחרונות העולם הפיננסי חווה שינוי משמעותי עם הופעת כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים. כרטיסים אלו, המוצעים על ידי גופים שאינם בנקים הפכו למבוקשים בעיקר בשל העובדה שהם מאפשרים מסגרת חוץ בנקאית ומעניקים יתרונות רבים בשימוש בהם. אם אתם מתלבטים אם להזמין כרטיס אשראי חוץ בנקאי הנה כמה יתרונות שיסייעו לכם לקבל החלטה מושכלת ונכונה. 

מהם היתרונות של כרטיס אשראי חוץ בנקאי

כמו כל מוצר שאתם רוכשים, גם למוצרים הפיננסיים ישנם יתרונות המאפיינים אותם. ובפרט כרטיס אשראי חוץ בנקאי לו יש מספר יתרונות מרכזיים:

  • תחרות מוגברת ועסקאות טובות יותר - כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים מציגים תחרות מוגברת בשוק האשראי.. תחרות זו מובילה לרוב לעסקאות אטרקטיביות יותר עבור הצרכנים, כולל עמלות נמוכות יותר, ריביות טובות יותר ותכניות נאמנות ומתגמלות יותר.

 

  • מאפיינים ושירותים חדשניים - מנפיקים חוץ בנקאיים מציגים תכונות ושירותים מתקדמים יותר מכרטיסים בנקאיים כולל כלים דיגיטליים מתקדמים לניהול חשבונות, התראות בזמן אמת ותובנות הוצאות מותאמות אישית על סמך נתונים אישיים.

 

  • תכניות תגמול מותאמות אישית - אחד המאפיינים הבולטים של כרטיס אשראי חוץ בנקאי הוא תכניות התגמול המותאמות אישית. אלו למעשה הם הטבות בנסיעות, החזר כספי על סוגים מסוימים של הוצאות, או נקודות שניתנות למימוש אצל קמעונאים מסוימים.

 

  • שיפור דירוג האשראי – אנחנו יודעים שמסגרת אשראי נוספת לא נשמעת כמו משהו שיכול לשפר את דירוג האשראי אך במקרה זה, 
    כרטיס אשראי חוץ בנקאי מראה את היכולת לנהל מספר קווי אשראי בצורה אחראית ובכלל, התנהלות כלכלית אחראית ברמה גבוהה. 

מה הכי חשוב לבדוק לפני שמזמינים כרטיס אשראי שהינו חוץ בנקאי?

מנפיקי כרטיסים חוץ בנקאיים נותנים לעתים קרובות עדיפות לשירות לקוחות כדי להבדיל את עצמם מהבנקים. דבר זה יכול לגרום לתמיכת לקוחות טובה יותר, מותאמת אישית ונגישה יותר. 
כאשר אתם מזמינים כרטיס אשראי חוץ בנקאי בדקו שאכן שירות הלקוחות הוא בתמיכה גבוהה ואיכותית. כמו כן, וודאו את תהליך הגשת הבקשה לכרטיס. 
לרוב, תהליך הגשת הבקשה לכרטיס האשראי חוץ הבנקאי הוא בדרך כלל יעיל וידידותי למשתמש. עם דגש על פלטפורמות דיגיטליות, מנפיקים חוץ בנקאיים רבים מאפשרים יישומים מקוונים מהירים ללא צורך בניירת, החתמות, הגעה לחתימה פרונטלית ועוד. 

איך בוחרים את חברת האשראי?

כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים מציעים מגוון יתרונות הנותנים מענה לצרכים והעדפות המתפתחים של הצרכנים. מתעריפים תחרותיים ותכונות חדשניות ועד לתגמולים מותאמים אישית וקריטריונים לזכאות הטבות שונות. ככל שהמגזר הפיננסי ימשיך להתפתח, כרטיסים אלו ימשיכו להיות חלק בלתי נפרד מהצרכנות הבסיסית של התושבים. כאשר אתם בוחרים את חברת האשראי המתאימה לכם בדקו האם חברת האשראי בה אתם כבר נמצאים יכולה לספק לכם מענה והטבות רלוונטיות. לרוב, החברה בה אתם נמצאים תרצה לשמר אתכם גם בתהליך זה.

כתבות נוספות למקרה שפספסת...