משחקים שאפשר לשחק בהם שעות

send whatsapp messsage send FB messsage
משחקים שאפשר לשחק בהם שעות

אין דבר מהנה יותר לילדים מאשר לקבל צעצוע או משחק שהם יכולים להעביר עימם שעות מזמנם. גם לנו כהורים זו חוויה נהדרת לצפות בילדים מפתחים עניין במשחק מסוים ונהנים לשחק עימו שעות ארוכות. לפניכם מספר המלצות למשחקים נפלאים שאפשר לשחק לאורך זמן בכל יום.

בית בובות

בית בובות הוא משחק אולטימטיבי כמשחק שניתן להעביר עימו שעות רבות. בתי בובות מגיעים במגוון גדלים רחב שמהם ניתן לבחור. לרוב יש להם שתי קומות ואף יותר. הם מגיעים עם שלל אביזרים שניתן לעצב עימם את הבית, וכמובן מהווים את הסביבה הביתית של הבובות אשר לשמה נקנה בית הבובות. בתי בובות יכולים להגיע מעץ או מפלסטיק, הם יכולים להיות צבעוניים ומזמינים, או בגוון של עץ בהיר. בבתי הבובות יכולות לגור בובות מיניאטוריות, קטנות, גדולות, ברביות וכדומה. הכל בהתאם לגודלו של בית הבובות. ככל שיש יותר אביזרים ובובות כך יארך המשחק זמן ממושך יותר ולאורך ימים רבים שכן האתגר וההנאה ממשיכים עוד ועוד. 

מטבח לילדים

אחד המשחקים הפופולריים ביותר שניתן לשחק עימו שעות ארוכות ורבות הוא מטבח לילדים. הקטנטנים מקבלים הצצה לחיים האמיתיים ומשחקים כאילו מדובר במטבח אמיתי. ישנן מטבחים פשוטים מאוד וישנם כאלו שממש מדמים מטבח אמיתי. ניתן למצוא בהם תנור, מגירות, מקרר, כיור, כיריים, קולט אדים, מיקרוגל ושלל כלי מטבח כמו זירים, מחבתות, תרווד, כפפה לתנור ועוד. ככל שתשקיעו באביזרי המטבח כך המשחק יהפוך למעניין ומושך יותר. תוכלו לרכוש צלחות, כוסות וסכו"ם, פריטים של מזון כמו ירקות, פירות, פיצות, מאפים, גלידות, שלגונים והרשימה עוד ארוכה. הילדים שלכם ישחקו שעות ארוכות במטבח, יכינו מאכלים שונים, יאפו בתנור וגם ישטפו בסוף כלים. יש מטבחים שמשמעים צלילם המדמים ממש את פעולות המטבח השונות כמו צלייה על הגז ויש כאלו שאף יוצאים מהם מים להעשרת החוויה.

משחק הרכבה

משחקי הרכבה של חלקים רבים וקטנים יכולים להעביר לילדים שעות של כיף והנאה. משחקים כמו פליימוביל או לגו, שניתן לבנות מהם ערים שלמות ועולמות שונית בהחלט יסבו עניין רב אצל הילדים שלכם. הם יהפכו לשקועים בצליחת המשימה ואתם תוכלו להצטרף לאתגר או להתמוגג מהצד.   

רכבת ומסלולי מכוניות מרוץ

ילדים רבים אוהבים רכות ומכוניות מרוץ. עבור הרכבות ישנם מסלולים של פסי רכבת ארוכים, נופים ירוקים, ובובת משחק שניתן לצרף לנסיעה ברכבת. מי שאוהב את הצעצוע הזה יכול להעביר עימו שעות בצפייה ברכבת שנוסעת הלוך ושוב, מעלה נוסעים ומורידה נוסעים או בכלל טסה לה על פסי הרכבת במהירות רבה. לחילופין, חובבי המכוניות יכולים ליהנות ממסלולי מרוץ מדהימים, ארוכים וגדולים שבהם לא פעם משולב לופ שלם ממש כמו ברכבת הרים! הילדים שמים את המכוניות על המסלול ומתחילים לשחק במשך שעות. אם יש לכם מכוניות מרוץ על שלט הם יכולים אף להתחרות זה בזה וליהנות מכל רגע. 

פאזלים

לשבת ולהרכיב פאזל רב חלקים יכולה להיות משימה ארוכה הנפרשת על גבי ימים רבים. אם ילדיכם אוהבים להרכיב פאזלים ונהנים מהאתגר, הם יכולים לשבת שעות ולחבר את הפאזל הנבחר עד שיגיעו אל התוצאה הסופית. בתום המאמץ הרב וההשקעה, תוכלו למסגר את הפאזל, כך שתישאר להם מזכרת מהפאזל שעמלו עליו זמן כה רב.

לסיכום, ניתן למצוא שלל משחקים נהדרים שיכולים להעביר לילדים שלכם שעות רבות של משחק והנאה, לפתח להם את יכולות החשיבה, האתגר, הדמיון, התמודדות עם בעיות ופתירתן ועוד שלל יתרונות שיש למשחקים השונים.

כתבות נוספות למקרה שפספסת...