בים ובבר: התכשיטים שמתאימים לך לקיץ

send whatsapp messsage send FB messsage
בחסות הבורסה לתכשיטים

הקיץ הישראלי הוא חם ולוהט, כך בדיוק צריכים להיות התכשיטים שאת עונדת לגופך. משום שבישראל יש מזג אוויר חם, השהייה בחוץ באזורים שאינם ממוזגים גורמת להזעה ותכשיטים שעשויים מציפויים שונים עלולים להוריד צבע על צווארך, מפרקי ידייך ואצבעותיך משום שהם אינם עשויים מחומרים עמידים במים כמו זהב צהוב או זהב לבן. לכן אם בא לך לטבול בבריכה או להיכנס למי הים המלוחים כשאת אופנתית ומלאת תכשיטים אין סיבה להיסוס, כל מה שאת צריכה זה תכשיטים עמידים באיכות גבוהה שעימם תוכלי לשהות בכל מקום בלי חשש.

עגילי זהב

עגילים שעשויים מזהב – הן לבן והן צהוב, יעניקו לך שקט רב. פעמים רבות את עלולה לשכוח שאת עונדת עגילים על אוזנייך ולהיכנס איתם למקלחת, לבריכה ולים. מקורות של מים שבאים במגע עם הזהב, גם אם מדובר על בסיס קבוע, אינם יכולים לפגוע בזהב כלל. לכן אם את עונדת עגילים על בסיס יומי אל תחששי להיכנס איתם למים – לא יקרה להם דבר. בנוסף, זהב הוא חומר שתמיד נמצא באופנה בין אם צו האופנה הוא תכשיטים רק מזהב צהוב, או רק מזהב לבן או טרנד לוהט של זהב אדום. כל הגוונים יחמיאו לך כשאת יוצאת מהבית לבילוי.

שרשראות עם תליון ובלי תליון

סביר להניח שיש לך יותר משרשרת אחת בבית. שרשראות מזהב, ממש כמו עגילים מזהב אינן מתבלות במגע עם מים, זיעה וכדומה. לכן אפשר לצעוד עימן בכל מזג אוויר ובכל מקום. בין אם מדובר בשרשרת חוליות אופנתית או שרשרת חבל עבה ויפה, תוכלי לצעוד איתן על החוף ללא כל דאגה. הדבר תקף גם לגבי התליון שמחובר אליה. אם את עונדת יהלומים קחי בחשבון שייתכן והמלח יעכיר את הנצנוץ הטבעי של היהלום, אך את בהחלט יכולה לעשות לו ניקוי בביתך בקלות ולהחזיר לו את הזוהר בתוך מספר דקות. לגבי אבנים טובות, הדבר זהה. אם את הולכת עם תכשיטים לחוף הים, דאגי לנקות אותם לאחר מכן כדי להסיר מהם שאריות של חול, מלח, אבק או לכלוך וכדי לשמור על השרשרת והתליון שלך נוצצים כל הזמן.

צמידים לידיים ולרגליים

אחד התכשיטים היפים ביותר שאפשר לצעוד עימם בקיץ הוא צמיד רגל. בעונה הקיצית כשאר את לובשת מכנסיים קצרים, חצאיות, שמלות ובגד ים וצועדת על החוף, ניתן לראות את הצמיד שלך מנצנץ מרחוק ומוסיף לך חן ועדינות. אל תחששי להיכנס איתו לים גם אם יש גלים, לתכשיטי זהב יש סגירה חזקה ואיכותית ואין סכנה שהצמיד יפתח. יחד עם זאת יש להשגיח שלא להיכנס למים סוערים או בניגוד להוראות המציל בחוף. 

את צמידי הידיים תוכלי לענוד גם לים אך בעיקר אם את יוצאת בערב לאיזה בר טרנדי, צו האופנה האחרון הוא צמידים דקים ומגוונים לידיים בכמות גדולה, כאשר לכל צמיד עיצוב ייחודי ושונה מן הצמיד השני. 

טבעת בכל מצב ובכל מקום

ייתכן כי את חוששת להיכנס עם הטבעות שלך לים, שמא הן יחליקו ויפלו מהיד אם יהיה לך קר במים והאצבעות שלך יתכווצו. אם הטבעות שלך מעט גדולות עליך ומחליקות לך מהידיים כשאת שוטפת אותן מומלץ שלא להיכנס איתן לים, אך אם הן בגודל הנכון ואינן יכולות לעבור את מפרק האצבע, אין חשש ואת יכולה לענוד את הטבעות שלך ולהיות בראש שקט גם בים. ממש כמו הצמידים, צו האופנה האחרון בכל הקשור לטבעות הוא טבעות דקות יחסית על כל אצבעות היד, כאשר העיצובים האחרונים הם עיצובי פרחים, שילובים של יהלומים קטנים בשיבוצים הגורמים להם להראות מאסיביים, שימוש בבגטים וחזרתו של הזהב האדום לאופנה.