חכם משכנתאות איתכם יד ביד - כל הדרך אל המשכנתא הראשונה!

send whatsapp messsage send FB messsage
קרדיט: PIXABAY

בחירת משכנתא ראשונה יכולה להיות משימה לא פשוטה, בייחוד למי שאינו בקיא בעולם המימון הפיננסי. כיוון שיש מגוון רחב של אפשרויות והרבה גורמים שצריך להביא בחשבון, חשוב לגשת לתהליך בזהירות ובליווי אנשי המקצוע המתאימים. במאמר זה נציג את חברת חכם משכנתאות, המספקת שירותי ליווי לקבלת משכנתא, ונסביר את היתרונות של ייעוץ מקצועי ומה כולל התהליך של בחירת המשכנתא הראשונה.

אודות חכם משכנתאות

חברת חכם משכנתאות פועלת זה עשור בייצוג וליווי של לקוחות מול הבנקים השונים בישראל לצורך בקשת משכנתא. שירותי הייעוץ של החברה כוללים לקיחת משכנתא חדשה, מחזור משכנתא קיימת ואיחוד משכנתאות. הצוות של חברת חכם משכנתאות מורכב מאנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב והם יעזרו לכם להגיע לעסקה המשתלמת ביותר והמותאמת אליכם וליכולות הכלכליות שלכם.

היתרונות שבקבלת ליווי מאנשי מקצוע בבחירת המשכנתא הראשונה

בבחירת משכנתא כדאי להיעזר באיש מקצוע המומחה בתחום מכמה סיבות:

 • מומחיות – לבעל מקצוע בתחום המשכנתאות, כמו אנשי המקצוע של חברת חכם משכנתאות , יש ידע וניסיון חשובים והם יעזרו לכם לנווט בתהליך המשכנתא המורכב ולמצוא את האפשרויות הטובות והמותאמות ביותר למצבכם הכלכלי.
 • גישה למגוון רחב של אפשרויות – לבעל מקצוע בתחום המשכנתאות יש גישה להיצע עשיר של מוצרי משכנתא, המאפשר לכם להשוות בין הצעות ולבחור את האפשרות הטובה ביותר בשבילכם.
 • סיוע בבירוקרטיה – איש מקצוע בתחום המשכנתאות יכול לעזור לכם להבין ולהשלים את כל הניירת הנדרשת בתהליך, ולוודא שהכול נעשה בצורה נכונה ובזמן הנדרש.
 • חיסכון בזמן ובכסף – יועץ משכנתאות יכול לעזור לכם לחסוך זמן באמצעות מציאת התעריפים והתנאים הטובים ביותר וכן ניהול משא ומתן בשמכם. כמו כן, הוא יכול לעזור לכם לחסוך כסף באמצעות זיהוי מלכודות פוטנציאליות ולהוביל אתכם אל האפשרויות הטובות ביותר בהתאם למצבכם הפיננסי.
 • שקט נפשי – עזרה מיועץ משכנתאות יכולה לספק לכם שקט נפשי, בידיעה שיש לצידכם מומחה שעוזר לכם ומלווה אתכם בתהליך קבלת המשכנתא הראשונה.

תהליך בחירת המשכנתא הראשונה

בחירת המשכנתא הראשונה, בליווי אנשי המקצוע של חכם משכנתאות, מורכבת מכמה שלבים:

 1. קביעת התקציב – קבעו כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם על משכנתא בכל חודש, בהתאם להכנסות שלכם, להוצאות ולחובות אחרים.
 2. הערכת ציון האשראי – לציון האשראי שלכם יש השפעה ניכרת על אפשרויות המשכנתא העומדות לרשותכם ועל הריביות שיוצעו לכם. מומלץ לקבל עותק של דוח האשראי שלכם ולבחון אותו לעומק.
 3. חיפוש הצעות – השוו אפשרויות משכנתא של כמה בנקים שונים כדי למצוא את התנאים, הריביות וסוגי ההלוואה הטובים ביותר בשבילכם.
 4. אישור מראש – אחרי שמצאתם משכנתא העונה על הצרכים שלכם, תוכלו להגיש בקשה לאישור מראש, וכך תוכלו לדעת מהו הסכום שאתם יכולים להרשות לעצמכם ללוות.
 5. עיון בתנאי ההלוואה – עיינו בתנאי ההלוואה, לרבות שיעורי הריבית, העמלות ותנאי התשלום, כדי לוודא שאתם מבינים אותם ויודעים בדיוק על מה אתם חותמים.
 6. השלמת הבקשה – אספו וצרפו את כל המסמכים הרלוונטיים לבקשה ושלחו אותה לנותן המשכנתא שבחרתם.
 7. סגירה – לאחר אישור בקשת המשכנתא תצטרכו להגיע לסגירה, שבה תחתמו על מסמכי ההלוואה ותשלמו את כל עלויות הסגירה.

יש לציין כי קבלת עזרה של איש מקצוע, כמו המומחים של חברת חכם משכנתאות, יכולה להפוך את תהליך בחירת המשכנתא הראשונה למלחיצה פחות ולבטוחה יותר.

לסיכום

בחירת המשכנתא הראשונה היא החלטה פיננסית חשובה הדורשת שיקול דעת ומחקר מקיף. בעזרת הבנת מצבכם הכלכלי וקבלת ייעוץ וליווי מקצועי מהמומחים של חברת חכם משכנתאות, תוכלו לקבל משכנתא המתאימה לצרכים וליכולות הכלכליות שלכם שתעזור לכם להגשים את החלום לרכישת בית.