ניירות הגלגול הטובים לשנת 2022

send whatsapp messsage send FB messsage

ניירות גלגול הם ניירות מיוחדים המאפשרים לך לגלגל בצורה ידנית את הסיגריה  שלך במקום לקנות אחת מוכנה, ניירות גלגול עשויים מחומר עמיד שלא נקרע בקלות מה שמאפשר לגלגל בצורה נוחה וקלה, נייר גלגול מגיע בגדלים ומשקלים שונים והמון חברות לבחירה, מה שהופך את תהליך הבחירה למתסכל מאוד למי שמתחיל בתחום.


למטה תוכלו למצוא את ניירות הגלגול הפופולריים ביותר לבחירה לשנת 2022.


יתרונות של נייר גלגול

  • ניירות גלגול ואביזרים אינם יקרים.
  • הם נותנים לך שליטה מלאה על חווית העישון שלך.
  • ניתן לגלגל בצורה מהירה וקלה לאחר שמבינים איך לעשות זאת.
  • יצרני ניירות גלגול רבים אינם מוסיפים חומרי טעם וריח, כלומר אתה מקבל רק את הטעם הטהור של החומר שלך. (יש גם ניירות בטעמים).


Raw

Raw היא ללא ספק אחת מיצרני המוצרים המשותפים הטובים והפופולריים ביותר בתעשייה. ניירות גלגול אלו עשויים מ-100% חומרים צמחיים טבעיים ומעודנים. היתרון הגדול שזה מאפשר לך להרגיש את הטעמים הטבעיים של הצמח שלך בזמן שאתה מעשן אותו. ניירות גלגול אלו מגיעים בגדלים ובסגנונות שונים כדי לתת לך מספר אפשרויות לבחירה. מלבד ניירות גלגול, RAW מציעה גם מוצרים כמו מגשי גלגול, פילטרים, גלילים, קונוסים מגולגלים ועוד.


Shine

אם אתה רוצה להוסיף יוקרה לחוויית העישון שלך, אז נייר גלגול זה הוא הבחירה הטובה ביותר. ניירות ברק עשויים מתערובת מבוססת קנבוס עם ציפוי זהב אכיל 24 קראט. זה בהחלט יפנה אליך את אור הזרקורים מלבד המראה הזהוב המבריק שלהם, לניירות הגלגול הללו יש קצב שריפה איטי יותר מאשר מותגי נייר רבים. Shine היא היצרנית של ניירות הגלגול מזהב 24 קראט, קונוסים מגולגלים ועוד.


OCB

Odet Cascadet Bolloré (OCB) הוא מותג בעל מוניטין בתעשיית העישון הידוע בייצור מוצרים איכותיים. OCB הקימה את המפעל הראשון שלה בשנת 1822, ועד 1950, המותג הפך לפופולרי מאוד עם יותר מ-135 מיליארד סיגריות שהתגלגלו עם נייר OCB ברחבי העולם. OCB מייצרת מוצרים שונים כולל ניירות עישון "קלאסיים" ו"פרימיום". שני המוצרים נטולי כלור עם מהירות צריבה איטית, וכל אחד מהנייר מגיע עם "סימן מים" המציין שהמוצר איכותי ומ-OCB.


Rizla

Rizla היא גם אחד המותגים המובילים בתחום של ניירות גלגול, עם מוצרים זמינים ביותר מ-120 מדינות ברחבי העולם. Rizla מציעה את התמורה הטובה ביותר עבור ניירות גלגול, מבלי לשנות את האיכות. מכיוון שהמוצרים של ריזלה זמינים בגדלים ובעובי שונים, אותם תוכלו לזהות לפי צבעי האריזה שלהם, בטוח תמצאו בחנות שלנו נייר גלגול המתאים לצורך שלכם. מידת העובי של נייר הגלגול יקבע את מהירות הצריבה. הנייר הדק ביותר נשרף לאט יותר מהעבה יותר. לדוגמה, ה-Rizla+ של Orange ו-Liquorice ישרפו מהר מכיוון שהם ניירות עבים ואילו ל-Black ו-Silver Rizla+  יש את קצב הצריבה האיטי ביותר מכיוון שהם ניירות דקים במיוחד.

אלמנטס הוא אחד ממותגי נייר הגלגול הפופולריים ביותר בתעשייה. ניירות אלמנטס עשויים מ-100% חומרים טבעיים (אורז וסוכר). הם לא מייצרים אפר בזמן שהם נשרפים למעט הקרמל שנוצר ממסטיק הסוכר. אתה תתרשם מסוג האיכות שהניירות הגלגול האלו מציעים.