5 הטעויות הגדולות ביותר שאתם יכולים לעשות בטקסס הולדם

פוקר הוא משחק מורכב. יש יותר מדרך אחת לנצח, והעומק והמגוון של האסטרטגיות הזמינות הם שהופכים את המשחק לכל כך מעניין. אבל עם המגוון מגיעה ההזדמנות המוגברת לטעויות פוטנציאליות.
send whatsapp messsage send FB messsage
תמונה באדיבות depositphotos

רוצה לפתח את מיומנויות המשחק שלך ולהפוך לשחקן מוביל בשולחן?

בוא נבחן 5 מהטעויות הנפוצות ביותר שרוב שחקני הפוקר עושים במשחק הטקסס הולדם, ונסביר איך לתקן אותן מיד, כך שתוכל לזהות שחקנים אחרים שעושים אותן ולתת לחשבון שלך להרוויח מזה. הנה 5 טיפים מסוכן 7xl שהספיק ללוות כמה שחקנים בדרך אל האולימפוס הנחשק.

טעות מספר 1 - משחק יותר מדי ידיים

רוב שחקני הפוקר משחקים בצורה משוחררת מדי עם הידיים ההתחלתיות שלהם. במיוחד כאשר מדובר בשולחן של 8 או 9 ידיים, חשוב להתרכז בהיצמדות לידי פרימיום.

כמו כן, כדאי להימנע מלצלוע עם קלפים גרועים רק כדי לראות את הפלופ, בתקווה למשהו טוב. זה לא שווה את זה, וכל התריסים או ההימורים המאולצים האלה מצטברים אם אתה לא זהיר!

הסיבה העיקרית לכך שרוב האנשים משחקים יותר מדי ידיים, היא פשוט שהם רוצים אקשן. זה הטבע האנושי לרצות להיכנס לפעולה ולא לחכות לקלפים טובים. עם זאת, אם אתה רוצה לנצח, אתה צריך להיות יותר סבלני.

למעשה, כל סוכן 7xl מקצועי וחכם יזכיר לך את הכלל הבא - אתה יודע שאתה משחק פוקר טוב אם אתה משתעמם.

טעות מספר 2 - לא משחק נכון עבור המיקום שלך

בטקסס הולדם העמדה היא הכל.

להיות במיקום הנכון בשולחן נותן לך יתרון עצום על פני שאר השחקנים. זה אומר שהיריבים שלך חייבים לפעול תחילה, וזה מאפשר לך לקבל החלטה מושכלת של מה אתה רוצה לעשות, על סמך איך הם שיחקו.

ככל שהמיקום שלך על השולחן מאוחר יותר, כך ייטב. זה אומר שאתה רוצה להיות האחרון לפעול אחרי הפלופ.

אחת הטעויות הגדולות ביותר שרוב האנשים עושים היא משחק על סמך הקלפים בלבד, מבלי להתחשב במיקום שלהם. בפועל, אם תניח למיקום שלך להנחות אותך כיצד לפעול, תוכל לקבל החלטה נבונה יותר ולהגדיל את הסיכויים שלך לבחור באסטרטגיה שנכונה לך.

החוק הזה מתאים לכל הידיים ולכל העמדות.

טעות מספר 3 - לתת לרגשות שלך להיות מעורבים

שליטה ברגשות שלך היא חלק עצום מהיותך שחקן הולדם מצליח. אתה צריך להיות מסוגל להסיר את עצמך מהתוצאה של המשחק, ופשוט לשחק פוקר חכם.

חשוב לזכור, שמשחק פוקר מכל סוג יכול בקלות רבה להפוך למשחק רגשי מסיבות רבות. אתה משחק עם הכסף שלך, האגו והמזל שלך. והתמהיל הזה עלול ליצור תוצאה רגשית, במיוחד אם זה לא יום המזל שלך.

עם זאת, אתה חייב לשלוט ברגשות שלך, ואם אפשר, להשאיר אותם לגמרי בפתח הדלת. כשאתה נכנס לטילט (תסכול מנטלי או רגשי כתוצאה משיקול דעת מוטעה) אתה יוצר לעצמך את המסלול המהיר ביותר בדרך להפסד, מה שיותיר אותך ללא פרוטה, אז פשוט הירגע. אתה משחק בשביל הכיף, אז קח את זה בקלות ותוכל לנצח הרבה יותר.

טעות מס' 4 - לא לדעת את סיכויי הזכייה שלך

כל סוכן 7xl יודע, שאם אתה מכיר את הסיכויים שלך ויכול לחשב את הסיכוי לזכות בפוקר, אתה תצליח הרבה יותר.

כמובן שאתה יכול לנצח כמה משחקים על ידי היכולת לקרוא את היריבים שלך ו"לנחש" מה יש להם ביד, אבל בסופו של דבר, כדי לנצח בעקביות ולהביס את היריבים שלך, אתה חייב לדעת תמיד מה הסיכויים שלך לנצח.

עבור לא מעט שחקנים, הרעיון של "חישוב" ו"מתמטיקה" לא נשמע כמו תחביב מהנה, אבל זה ממש לא קשה כמו שנוטים לחשוב. למעשה יש הרבה "קיצורי דרך" ו"טריקים" שבהם אתה יכול להשתמש כדי לחשב במהירות את סיכויי הקופה, סוגי הידיים ודירוגם, אאוטים (קלפים שמחזקים את היד שלך) ומידע חשוב אחר.

טעות מס' 5 - חושב שאתה יודע הכל

הרבה מאוד שחקני פוקר "יודעים הכל", אבל בעצם הם לא יודעים כלום, או לא כל כך הרבה. החלק המצחיק הוא, שהם תמיד בטוחים שהם יודעים הכל, אבל בסופו של דבר הכסף שלהם נמצא אצל שחקן אחר בשולחן.

העובדה היא שאף אחד לא נולד לשחק פוקר. זה משחק שמצריך שליטה ומיומנות ברמה גבוהה מאוד, ואתה צריך ללמוד איך לשחק את המשחק אם אתה רוצה להיות בו לא פחות ממעולה. קראו עוד על מילון המושגים של מסדר הפוקר.

אתה חייב תמיד לשאול את עצמך "האם זה הצעד הנכון למצב הזה"?

אתה צריך לתת לאגו שלך לקבל ולהבין שאתה לא יודע הכל, ושיש שחקנים אחרים טובים ממך שאתה יכול ללמוד מהם. ובמילים אחרות, תישאר צנוע. רוב הסיכויים, שזה מה שיוביל אותך לפגוש שחקנים טובים באמת, שמהם תוכל ללמוד לא מעט כדי לשפר את מיומנויות המשחק שלך. צא מנקודת הנחה שתמיד אפשר ללמוד משהו חדש.

מילים אחרונות מפיו של סוכן 7xl

הבן שפוקר הוא משחק מיומנות, וככל שיש לך יותר ידע כך תוכל להגיע ליתרון על פני השחקנים האחרים בשולחן, לנצל את היתרונות שלך ולהערים על יתר השחקנים בשולחן.

אם הגעת עד כאן, אתה יכול להתחיל להתאמן ולקחת את המשחק שלך לשלב הבא.