״לא באנו להיות בובות, צריך לדפוק על השולחן'': כנס לבאר שבע ביתנו

הערב נערך הכנס המרכזי, של תנועת ׳ב״ש ביתנו בראשות ג׳ולי קייט׳ למועצת העיר באר שבע, בהשתתפות ראש התנועה ח''כ אביגדור ליברמן
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: באר שבע ביתנו

הערב נערך הכנס הראשי של ׳באר שבע ביתנו׳ למועצת העיר בראשות ג'ולי קייט, האישה היחידה בראש רשימה שמועמדת למועצת העיר בבחירות הקרובות. הכנס התקיים במעמד יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, חכ״ל אלכס קושניר, ונכחו בו 413 תושבים על פי רישומיה, ביניהם בעלי עסקים, פעילים חברתיים ומובילי דעה.

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן אמר במהלך הכנס: ״אמנם אנחנו נמצאים בעיצומה של מלחמה, אך השינוי שכולנו רוצים לישראל טובה יותר, ולהנהגה שבאמת מייצגת אתכם, מתחיל כאן בבחירות המוניציפליות. זה צו השעה, חשוב מאוד שהקול שלכם יישמע ושתקבלו ייצוג ראוי''. 

במהלך האירוע הוצג המצע של רשימת ‘באר שבע ביתנו׳ הכולל בין היתר תוכנית לחיזוק הביטחון האישי, קידום מעמד האישה, הטבות לחיילים ומשרתי המילואים, סיוע לעסקים הקטנים שנפגעו בזמן המלחמה, ותוכניות לשיפור איכות החיים בעיר.

 

צילום: באר שבע ביתנו

ג'ולי קייט אמרה במהלך האירוע: ״לא באנו להיות בובות, צריך לדפוק על השולחן ולדרוש להציב את הנגב ואת באר שבע בפרט בראש סדרי העדיפויות. באנו לקדם את רצון התושבים והתושבות בנחישות וללא פשרות. כל קול שנקבל בקלפי יאפשר לנו להגביר את הקול והייצוג שלכם סביב שולחן קבלת ההחלטות. אני מתחייבת - את הקול הזה אף אחד לא יצליח להשתיק! יש לנו תוכניות סדורות בנושאים הכי בוערים עבור תושבי העיר - הביטחון האישי, רווחת הפרט, קידום בעלי העסקים, קידום מעמד האישה, קליטה, רווחת בעלי החיים ועוד. הגעתי חדורת מטרה לעשות סדר ולשים את העיר הזו על המפה ולשפר את חיי התושבים. נקח אחריות וניאבק על פניה של העיר''.