''אבדן עצום'': מובא למנוחות סמ''ר רואי אליאס ז''ל, שנהרג בלחימה בעזה

סמ''ר אליאס, בנם של מייסדי מושב צופר בערבה תיכונה, חלם לחזור ליישוב ולעסוק בחקלאות
send whatsapp messsage send FB messsage
סמ''ר רואי אליאס ז''ל (צילום: דובר צה''ל)

עצב גדול: סמ"ר רואי אליאס ז"ל, ממושב צופר בערבה תיכונה,  נפל אתמול, מוצאי שבת, בלחימה בעזה. הוא הובא היום למנוחות. סמ"ר רואי אליאס היה לוחם בגדוד ההנדסה 603 שבעוצבת 'סער מגולן' (7).  בן 21 היה בנופלו. הודעה נמסרה למשפחתו. ‘’צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה'', נמסר.
 


 אבדה קשה וכואבת לכולנו בערבה. רואי, רק בן 21, בחור נפלא, ערכי, ספורטאי, מעורב רבות בקהילה, אהב את הערבה והחיים בה. היה לי איתו קשר אישי, ודיברנו רבות על רצונו לחזור לערבה לבנות בה בית ומשפחה ולהמשיך את ערכי ההתיישבות והחקלאות
 
 

צילום מסך ששלח סמ''ר רואי אליאס לראש מועצת ערבה תיכונה

מאיר צור ראש מועצה אזורית הערבה התיכונה ספד לו:" אבדה קשה וכואבת לכולנו בערבה. רואי, רק בן 21, בחור נפלא, ערכי, ספורטאי, מעורב רבות בקהילה, אהב את הערבה והחיים בה. היה לי איתו קשר אישי, ודיברנו רבות על רצונו לחזור לערבה לבנות בה בית ומשפחה ולהמשיך את ערכי ההתיישבות והחקלאות, של מורשת אביו היקר, ששון אליאס, הדמות המרכזית בגרעין המייסד של הישוב צופר, שהינו אח שכול (עודד אליאס ז"ל, קצין בשייטת)''. 

רגע  מרגש מאוד, העניק לי רואי, כששלח אלי צילום שלו בסיום מסלול, כשהוא מניף את דגל הערבה בגאווה. גם ברגע הזה, היתה חשובה לו הערבה והביא לנו כבוד. דמות של בן ממשיך למופת אבדן עצום. נזכור אותו תמיד. תנחומים למשפחת אליאס הנהדרת" אומר צור.

הלווייתו של לוחם הנדסה קרבית סמ"ר רואי אליאס ז"ל, שנהרג בקרב בעזה, נערכת היום, ראשון, בערבה התיכונה. 

יהי זכרו ברוך!