באר שבעי פרץ לבית חייל שגויס בצו 8, נתפס ''על חם'' (תיעוד)

הגנב הכי מרושל בבאר שבע: פרץ לבית של חייל שגויס בצו 8, התחיל לחטט בארונות ולא שם לב שהשוטרים עומדים מאחוריו. עכשיו הוא במעצר
send whatsapp messsage send FB messsage
הגנב מוצא מחלון הבית (צילומים: משטרת ישראל)

תושב באר שבע נתפס "על חם" לאחר שפרץ לדירה בעיר. נגד הנאשם הוגש כתב אישום ובקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים.המשטרה מפרסמת תיעוד של הגנב המרושל.

שוטרי משטרת ישראל של המחוז הדרומי, לוחמי מג״ב ומתנדבים רבים, ממשיכים לפעול ברחבי הארץ ובפרט במחוז הדרום בכל שעות היממה על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של האזרחים, ובתוך כך מבצעים פעילות נגד עבירות רכוש המתבצעות במהלך הלחימה בגזרה הדרומית. במסגרת הפעילות, ב-31 באוקטובר,  התקבל דיווח אודות פריצה לתוך בית ברחוב שלמה המלך, בשכונה ד' בבאר שבע.

כוחות בילוש של תחנת באר באר שבע הגיעו במהירות למקום ותפסו "על חם" בתוך הדירה את הפורץ, תושב העיר, כשהוא מחטט בתוך אחד הארונות שבאחד מחדרי הבית. החשוד נעצר לחקירה בתחנת באר שבע במסגרתה עלה כי בני הזוג המתגוררים בדירה עזבו את הבית עקב פרוץ הלחימה בדרום כשבזמן ביצוע העבירה גוייס הקורבן למילואים בצו 8. עם סיום חקירת החשוד, בשנות הארבעים לחייו, הגישה  בשבוע שעבר יחידת התביעות המשטרתית במרחב נגב כתב אישום הכולל בקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.