ג'ולי קייט גויסה להדריך את צוותי משרד הרווחה בכל הארץ

קייט הינה עו''ס קלינית במקצועה, אשר מתמחה בטראומה. ''אני מוקירה ומחבקת את כל צוותי אגף הרווחה העירוני, אשר עושים את מה שאפשר במסגרת החירום האקוטי. הם גיבורים וגיבורות''
send whatsapp messsage send FB messsage
ג'ולי קייט גויסה  להדריך את צוותי משרד הרווחה בכל הארץ עו''ס ג'ולי קייט (צילום: יח''צ)

ג'ולי קייט, עו"ס קלינית במקצועה, אשר מתמחה בטראומה, גויסה להדריך את צוותי משרד הרווחה בכל הארץ.  כאשר חזרה לפני חודשים בודדים ממשלחת לוורשה, בה הכשירה את עובדי נציגויות האו"ם לפליטים לטפל בנפגעי המלחמה באוקראינה, היא לא תיארה לעצמה שהידע והנסיון הרב שלה יידרש כאן, קרוב לבית.  כעת היא מכשירה עובדים סוציאליים, מנהלי מסגרות חירום ומדריכים להתמודד עם המצב המורכב. 

"התמודדות עם טראומה קולקטיבית ברמת מורכבות כזו, דורשת חוסן אישי, כלים ייחודיים ויכולת שמירה עצמית. אנחנו עוד לא מודעים להיקפים העצומים של הטראומה שהמצב הזה גרם. חשוב שכמה שיותר אנשי מקצוע ייקבלו את הכלים הנדרשים."

היא לא מוותרת על החלום להקים מרכז חוסן בבאר שבע, שייתן מענה לנפגעי החרדה הרבים. "זהו צו השעה", לדבריה, "כבר שנים שאני מדברת על הנושא. בהזדמנות זו אני מוקירה ומחבקת את כל צוותי אגף הרווחה העירוני, אשר עושים את מה שאפשר במסגרת החירום האקוטי. הם גיבורים וגיבורות!"

מלבד העשייה המקצועית, ג'ולי הקימה מערך מתנדבים המסייעים במוצרי מזון ותרופות לקשישים ומיעוטי היכולת בעיר, הצליחה לגייס מעל 140 אלף שקלים לקניית ציוד לחיילים ובלילות עושה שיחות חיזוק לחובשי איחוד ההצלה ככוננית חוסן בכירה בארגון.