לא יאמן: שני עובדי אשפה מתל שבע גנבו ציוד טקטי ותחמושת מבסיס בדרום

אירוע חמור ביותר: שני תושבי תל שבע נכנסו לבסיס במסגרת עבודתם כמפני אשפה - וניצלו את זה לגנוב ציוד צבאי ותחמושת. החשודים נעצרו ויובאו בפני שופט
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל עצרה לחקירה שני תושבי תל שבע בחשד שגנבו אמל"ח, רכוש וציוד טקטי מבסיס צבאי בדרום, בזמן שעבדו במקום לפינוי אשפה - כלל הרכוש נתפס לפני שהצליחו לעזוב את הבסיס.

שוטרי תחנת קרית גת, הוזעקו בשעות אחר הצהריים לבסיס צבאי בדרום הארץ, בעקבות דיווח על חשד לגניבת אמל"ח ורכוש ע״י 2 עובדי פינוי אשפה, שנתפסו ע"י החיילים בתוך הבסיס. בחיפוש שנערך במשאית הזבל עמה הגיעו, נתפסו תחמושת קליעית, ציוד טקטי ורכוש נוסף השייך לחיילים. מתחקור ראשוני של השוטרים, עלה כי החשודים (שנות ה 20, 50 תל שבע) נכנסו לבסיס כחלק מעבודתם לפינוי אשפה, וניצלו זאת על מנת לגנוב את הציוד והרכוש. החשודים כאמור נעצרו להמשך חקירה בתחנת קרית גת, ומחר יובאו בפני בימ"ש השלום בבקשה להאריך את מעצרם.

גורמים קראו היום להדק את השמירה על בסיסי צה''ל בדרום ולנקוט בנהלים מחמירים  באשר למי מותר להיכנס לתוך הבסיס ולמי לא, בין היתר כלקח ממתקפת הטרור על הנגב, בה המחבלים ידעו לפרטי פרטים מיקומים ומידע רגיש.