מאות מתנדבים מכבסים מדים לחיילים בחזית. למי תפנו בבאר שבע ובנגב?

מאות מתנדבים מטעם ארגון ''תורת לחימה'' יסייעו לכוחות הביטחון בכביסה וייבוש - בפריסה ארצית. לפניכם רשימת המתנדבים בבאר שבע ובנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: Image by Steve Buissinne from Pixabay

אזרחים מכבסים ומייבשים תוך 24 שעות כביסה עבור חיילי צה"ל וכוחות הביטחון בפריסה ארצית של למעלה מ300 נקודות. בארגון תורת לחימה קראו השבוע לציבור לסייע לחיילי צה"ל וכוחות הביטחון ולפתוח את הדלת לכיבוס מדים ובגדים בבתים בישראל.

"מאות אלפי מגויסים לצה"ל ב"צו 8", יחד עם חיילים סדירים וכוחות הביטחון - פרוסים בכל ארצנו מהדרום ועד הצפון, מאז  ההתקפה הרצחנית מצד האויב." קראו בארגון, "כולנו מסייעים בכל מה שאפשר למען הניצחון, וזה הזמן גם לסייע בכביסות:  לקחת בגדים מחיילים, לכבס ולייבש ולהחזיר תוך 24 שעות - בגדים נקיים."

רשימת המתנדבים בבאר שבע ובנגב (לחצו להגדלה)ליוזמה נענו עד כה מעל 300 אזרחים מגבול לבנון ועד עוטף עזה, וגם ביהודה ושומרון. בארגון תורת לחימה פרסמו את רשימת המתנדבים, בכדי שכל חייל, שוטר ואיש כוחות הביטחון יוכל לפנות באופן עצמאי ולמסור כביסה במקום שמתאים לו.

מארגון תורת לחימה נמסר: "מחמם את הלב לראות את החיבוק האדיר של הציבור לכוחותינו. האהבה הזו, תביא בע"ה את הניצחון על האויב הערבי הרצחני. ישר כח גדול למתנדבים בעם."