מנכ''ל כיוונים, שלומי נומה, מצטרף לרשימתו של דנילוביץ'

לאחר שנות עשיה יוצאות דופן בהובלת חברת ''כיוונים'' – שלומי נומה מצטרף לרשימתו של רוביק דנילוביץ': ''יחד עם הנבחרת של דרך חדשה בראשות רוביק נוביל את העיר לשיאים חדשים של עשיה''
send whatsapp messsage send FB messsage
שלומי נומה (צילום: יח''צ)

שלומי נומה, מנכ"ל חברת כיוונים בשבע השנים האחרונות, הודיע היום לדירקטוריון החברה, כי בכוונתו להתמודד בבחירות למועצת העיר. שלומי יצטרף להנהגת רשימת "דרך חדשה בראשות רוביק דנילוביץ׳״. 

עם כניסתו לזירת הפוליטית של נומה, עלו בבורסת השמות מחליפים אפשריים, בהם אלעד אזולאי, מאיר אלפסי, מנהל אגף הספורט ומנכ''ל האיצטדיון ויאיר נגיד, ראש מנהל תרבות. עד אחרי הבחירות ככל הנראה לא ימונה לו מחליף, כאשר בפרק זמן זה ערן רוזנטל יהיה המחליף כמורשה חתימה.

שלומי החל דרכו כיו"ר מועצת הנוער העירוני וצמח בחברת כיוונים כרכז נוער וביצע שורה של תפקידים משמעותיים בחברה עד מינויו למנכ"ל. שלומי נחשב למי שהצעיד את "כיוונים" לעידן החדש והפיכתה למרכזית וחשובה בחיי התושבים. 

תחת ניהולו מובילה כיוונים את חיי התרבות, הספורט והפנאי בבאר שבע, זאת בנוסף לתחום החינוך הבלתי פורמלי, הגיל השלישי ותנועות הנוער. שלומי הוביל את מהפכת הקהילות של באר שבע, במודל הייחודי שהפך שם דבר במדינה כולה.

"אני מודה לראש העיר על האמון, התמיכה והגיבוי לכל אורך שנותיי בכיוונים ומאחל לנו המון הצלחה באתגרים וביעדים החדשים שלנו לחיי התרבות, הקהילה, הספורט ועוד. יחד עם רוביק, חפצי והנבחרת המתהווה של רשימת דרך חדשה נביא את באר שבע לשיאים חדשים."