7,800 לדים הוחלפו - ותאורת האמפי פארק חוזרת להאיר את באר שבע

אלמנט תאורת המיתרים, סימן ההיכר של האמפי בפארק נחל באר שבע, יחזור להאיר את שמי הלילה בבאר שבע. החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע ומינהלת הפארק, מבצעת בימים אלו עבודות לחידוש ושדרוג תאורת המיתרים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: באדיבות הנהלת פארק נחל באר שבע

החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע, הזרוע הביצועית של  עיריית באר שבע, תבצע בשבועות הקרובים שדרוג משמעותי לתאורת המיתרים המרשימה שבאמפיפארק. העבודות יכללו חילוף של 7,800 נורות LED ועבודות תחזוקה שונות לגוף התאורה העצום, הנחשב כסימן ההיכר של פארק נחל באר שבע.

איתי קריספין, מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע: "פארק נחל באר שבע נמצא בתנופה אדירה. כחלק מהפיכתו למרכז אטרקציות מוביל באזור החלטנו לשדרג את אלמנט התאורה גדול הממדים הנמצא מעל במת המופעים באמפי. בנוסף להיותו מופע אורות המזוהה עם העיר באר שבע, ישמש מופע התאורה בעתיד, לציון ימים בינלאומיים ולהעלאת המודעות לנושאים חברתיים וסביבתיים חשובים".

פארק נחל באר שבע הוא הפארק הגדול בישראל המשתרע על פני 5,300 דונם וכולל את האגם המלאכותי הגדול בישראל, אתרים היסטוריים וארכיאולוגיים שונים, טיילת רחבה באורך של כ-8 ק"מ ואת האמפי-תיאטרון הגדול בישראל המכיל כ-12,000 צופים. מעל במת האמפי תיאטרון נבנה אלמנט תאורה דקורטיבי המתנשא לגובה של כ-57 מטרים עם כ-7800 נורות LED המציגות מופעי אור מתוזמנים ומרהיבים המאירים את כל אזור הפארק ונראים למרחקים מכל קצוות העיר.